Radosław Majdan WYGADAŁ SIĘ w sprawie daty porodu? Małgorzata Rozenek na porodówce?

2020-05-31 10:36 nk
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Autor: WBF

Kiedy rodzi Małgorzata Rozenek-Majdan? Data Porodu celebrytki to pilnie strzeżona tajemnica. Przyszli rodzice chętnie podgrzewają atmosferę oczekiwania na swojego dzidziusia, jednak dotąd bardzo precyzyjnie sterowali przekazami w mediach społecznościowych, by nie zdradzić zbyt wiele. Czyżby Radek Majdan miał dość tajemnic?!

Małgorzata Rozenek-Majdan jest na końcówce trzeciej ciąży. Fani celebrytki i jej męża, Radosława Majdana, nie mogą doczekać się momentu, kiedy dzidziuś pojawi się na świecie. Nie jest tajemnicą, że Majdanowie długo starali się o wspólne dziecko. Kilkukrotnie próbowali metody in vitro, jednak zapłodnienie albo nie udawało się, albo kończyło się utratą ciąży.

Po wielu traumatycznych przeżyciach w końcu się udało. Nic więc dziwnego, że dumni przyszli rodzice chętnie chwalą się czasem oczekiwania ze swoimi followerami na Instagramie. Robią to jednak bardzo umiejętnie - tak, by nie zdradzić zbyt wielu szczegółów.

Kiedy rodzi Małgorzata Rozenek-Majdan?

Data porodu Małgorzaty Rozenek-Majdan to ściśle strzeżona tajemnica przyszłych rodziców. Para już kilka miesięcy temu zdradziła, że dziecka doczeka się w czerwcu. Wiadomo też, że celebrytka urodzi przez planowe cesarskie cięcie, więc z pewnością zna już dość precyzyjnie dzień, w którym jej trzeci synek pojawi się na świecie.

Wygląda na to, że poród Małgosi Rozenek to już naprawdę kwestia najbliższych dni, bo Radek Majdan zaprasza kumpli na pępkowe!

Czy poród Małgosi może odbyć się w poniedziałek, 1 czerwca 2020? To bardzo prawdopodobne, biorąc pod uwagę jeden komentarzy na Instagramie Radka...

to jeszcze nie dzisiaj, ani jutro ale...😎☎️⏰

- odpowiedział Radosław Majdan na komentarz Antka Królikowskiego, który napisał, że czeka na telefon. Odpowiedź byłego piłkarza została opublikowana w sobotę, 30 maja. Radek miał więc na myśli to, że jego synek nie urodzi się w ostatni weekend maja. A w poniedziałek zaczyna się czerwiec... ;)

Myślicie, że to już? Małgosia jest gotowa na porodówkę?

Radosław Majdan - komentarz
Autor: Instagram.com/r_majdan
NAJNOWSZE