Małgorzata Rozenek-Majdan ma 43 lata? Po obejrzeniu TYCH zdjęć trudno uwierzyć

2021-06-05 12:05 es

1 czerwca świętowaliśmy nie tylko Dzień Dziecka, ale także urodziny jednej z najsławniejszych, polskich celebrytek. Małgorzata Rozenek-Majdan skończyła 43 lata! Wiek gwiazdy jest gorącym tematem od lat. Kiedyś nawet Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się udostępnić w sieci zdjęcie swojego dowodu osobistego, żeby udowodnić, że faktycznie jest po 40-stce. Chociaż patrząc na niektóre zdjęcia z jej Instagrama - nie możemy w to uwierzyć!

Małgorzata Rozenek-Majdan to dziś jedna z najsłynniejszych celebrytek w kraju. Zbudowała sobie prawdziwe imperium! Jeszcze kilkanaście lat temu nie pracowała zarobkowo, a zajmowała się prowadzeniem domu oraz wychowaniem dzieci. Później jednak weszła do świata telewizji. Program Perfekcyjna Pani Domu nie tylko dał jej sławę, ale także autorytet.

Później Małgorzata Rozenek-Majdan wydała kilka poradników. Z czasem zaczęło się prawdziwe, medialne szaleństwo: Bitwa o dom, Project Runway, Piekielny hotel i Projekt Lady.

Najnowszy projekt celebrytki to program Rozenek Cudnie Chudnie. Tam widzowie mogą zobaczyć, jak Małgorzata Rozenek-Majdan traci kilogramy po ostatniej ciąży.

W międzyczasie gwiazda wystartowała z własnym cateringiem dietetycznym, a niedawno z marką odzieżową.

Prywatnie Małgorzata Rozenek-Majdan jest żoną Radosława Majdana. Rok temu doczekała się z piłkarzem dziecka. Henryk jest jej trzecim synem. Dwóch starszych - Stanisława i Tadeusza - wychowuje wspólnie z byłym mężem, Jackiem Rozenkiem.

1. czerwca Małgorzata Rozenek-Majdan świętowała 43 urodziny. Patrząc na tempo jej życia trudno w to uwierzyć. A Instagram wcale nie pomaga... Spójrzcie tylko na jej zdjęcia!

Gdzie się urodziły polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Gdzie się urodził Quebonafide?
ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE