Małgorzata Rozenek-Majdan wypina pośladki. Radosław Majdan pokazał pikantne zdjęcie

2021-05-26 20:30 es
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, wraz z dziećmi, wybrali się na rajskie wakacje do Meksyku. Internauci mogą im tylko pozazdrościć! A jest czego. W odróżnieniu od Polski, tam pogoda dopisuje, do tego piękne plaże i... pośladki Małgorzaty Rozenek-Majdan. Radosław Majdan podniósł temperaturę na Instagramie, publikując pikantne zdjęcie żony.

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z rodziną spakowała walizki i ruszyli na wakacje. Obrali popularny wśród gwiazd ostatnimi czasu kierunek - Meksyk. Trudno im się dziwić! Pogoda rozpieszcza, a plaże cieszą oko. To idealne warunki do relaksu!

Nic więc dziwnego, że celebrytka zalewa Instagram ujęciami z wyjazdu. Radosław Majdan także postanowił podzielić się z fanami pewnym zdjęciem. Rozgrzał internet!

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Radosław Majdan chwali się pośladkami Małgorzaty Rozenek-Majdan

Co jest najlepsze podczas wakacji? Jedzenie wówczas ma zero kalorii! Nie mamy na to, co prawda oficjalnych badań, ale musicie wierzyć nam na słowo ;) Małgorzata Rozenek-Majdan, która na co dzień je bardzo zdrowo i często ćwiczy, pozwoliła sobie na rozpustę w postaci frytek. Moment ich przyprawiania uchwycił jej mąż.

Choć mamy wrażenie, że to wcale nie frytki Radosław Majdan chciał uwiecznić ;) Na pierwszym planie Małgorzata Rozenek-Majdan prezentuje pośladki w kusym bikini własnej marki Mrs.Drama.

Skuteczna reklama?

Gdzie się urodziły polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Gdzie się urodził Quebonafide?

Nie tylko Gosia Rozenek ostro trenowała przed wakacjami. Zobacz efekty innych gwiazd:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE