Małgorzata Rozenek-Majdan z "mokrą włoszką" na ramówce TVN! Poznalibyście ją? [ZDJĘCIA]

2019-08-22 17:34
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan to mistrzyni metamorfoz! Jeszcze kilka dni temu szalała w różowych warkoczach na festiwalu w Sopocie, a teraz zaskakuje szykiem, klasą i tajemniczością na prezentacji ramówki TVN! Zobaczcie zdjęcia Małgoni w czarnym żakiecie i fryzurze na "mokrą włoszkę"! Poznalibyście, że to ona?

Małgorzata Rozenek-Majdan lubi bawić się modą. Gwiazda TVN często pokazuje się fanom w nowych wydaniach. Przeważnie stawia na odważne, seksowne stylizacje. Kilka dni temu na festiwalu Top of The Top w Sopocie żona Radka Majdana radośnie trzepała długimi różowymi warkoczami. Tymczasem w czwartek, 22 sierpnia, celebrytka pojawiła się na prezentacji ramówki TVN na jesień 2019 w zupełnie innej odsłonie!

Małgorzata Rozenek-Majdan w czerni

Prezentacja jesiennej ramówki TVN zbiegła się z bardzo smutną informacją o odnalezieniu ciała Piotra Woźniaka-Staraka. Potwierdziły się tragiczne przypuszczenia, że mąż jednej z największych gwiazd stacji, Agnieszki Woźniak-Starak, zginął w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno. Podobno właśnie dla uczczenia jego pamięci część gwiazd ubrała się na imprezę TVN-u na czarno.

Małgorzata Rozenek-Majdan na prezentacji ramówki TVN miała na sobie długą czarną marynarkę i nietypową dla siebie fryzurę. Gwiazda uczesała się na tzw. mokrą włoszkę. Zaczesane do tyłu włosy sprawiły, że Małgonia wyglądała zupełnie inaczej, niż zwykle!

Ładnie? Oceńcie zdjęcia!

Zobacz też:

NAJNOWSZE