Jak Małgorzata Rozenek-Majdan dba o sylwetkę? Zdradziła, jak motywuje się do ćwiczeń

2021-04-18 11:59 es
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Już od lat Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca sylwetką. I chociaż niedawno gwiazda była w ciąży, już zgubiła wszystkie dodatkowe kilogramy. Nie myślcie jednak, że przychodzi jej to łatwo... Okazuje się, że nawet Perfekcyjna ma chwile słabości i lenistwa. Jak Małgorzata Rozenek-Majdan radzi sobie z brakiem motywacji do ćwiczeń? Jej sposób jest bardzo prosty...

Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata Rozenek-Majdan ma fantastyczne ciało. Gwiazda ciężko na nie pracuje i chętnie chwali się efektami. Niedawno urodziła dziecko i w czasie ciąży sporo przytyła. Małgorzata Rozenek-Majdan sama mówiła, że po niej ciążę zawsze dobrze widać - własnie z powodu dodatkowych kilogramów.

Jednak już nie ma po nich śladu. Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała fanom swoją drogę do szczupłej sylwetki w programie Rozenek cudnie chudnie. Oczywiście poza anteną także trzeba dbać o ciało. Okazuje się jednak, że czasami nawet sama Małgorzata Rozenek-Majdan ma lenia... Jak się wtedy motywuje?

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Małgorzata Rozenek-Majdan o motywacji do ćwiczeń

Patrząc na nią trudno w to uwierzyć, ale Małgorzata Rozenek-Majdan ma czasami lenia. W takie dni nie chce się jej zrobić treningu, ale gwiazda znalazła sposób na zmotywowanie siebie. Z jednej strony jest prosty, ale jednocześnie - bardzo wymagający.

W takie dni jak ten, nie zastanawiam się czy mi się chce czy nie (wiadomo, że się nie chce🤣) tylko działam 💪 trening to tylko godzina, jakoś się przemęczysz, a pozostałe 23 godziny jesteś z siebie dumna, bo się nie poddałaś💪😁 to poczucie dumy z siebie jest przyjemniejsze niż chwilowy dyskomfort związany z treningiem 😁

Zdradziła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Dalej dodała jeszcze, że w pracy nad sobą pomaga jej „nielalusiowanie”. Czujecie się zmotywowani?

NAJNOWSZE