Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje brzuch po świętach. Pomógł Photoshop?

2021-04-07 10:39 mm
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się zdjęciem brzucha. Czy na Wielkanoc u Majdanów zabrakło sałatek i sernika? A może gwiazda nieco przyspieszyła spalanie kalorii... przy pomocy Photoshopa? Zobaczcie, co piszą fani Małgosi i oceńcie sami jej najnowsze zdjęcie!

Hasło "Rozenek cudnie chudnie" zobowiązuje. Jego autorka i bohaterka udowodniła właśnie, że nie były to jedynie słowa rzucone na wiatr. Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała na Instagramie, jak wygląda brzuch po świętach wielkanocnych.

Szykujcie się na mały szok!

Małgorzata Rozenek chwali się chudym brzuchem

Wygląda na to, że Wielkanoc u Majdanów była bardzo skromna. Podczas, gdy sieć tradycyjnie zalewały memy o świątecznym obżarstwie, Małgorzata Rozenek-Majdan tuż po świętach pokazała, jak wygląda jej brzuch.

Na Instagramie celebrytki pojawiło się nowe zdjęcie. Fotka natychmiast wywołała falę zachwytów wśród fanów Małgosi. I nic dziwnego... Zobaczcie sami!

Święta, święta i po świętach 💁‍♀️

- napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda wrzuciła na swój profil fotkę, na której widzimy mega szczupłą sylwetkę. Czy to na pewno ona?

Chyba mało sałatki wjechało w święta 🐣

To uczucie ulgi, kiedy po swietach robisz zdjecie brzucha i dalej jest ok. Rozumiem, doceniam, znam ten stan 😂

Prima aprilis już był Pani Małgorzato 😂😂

- piszą fani pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek.

Nie brakuje też głosów niedowiarków. Czy żona Radka Majdana poprawiła zdjęcie Photoshopem albo innym programem do korekcji fotografii?

Uwagę fanów zwrócił zwłaszcza jeden szczegół.

Gosiu za mocno wyphotoshopowalas lewy bok 😢

- czytamy w komentarzach pod fotką. 

Rzeczywiście, lewy bok na zdjęciu wydaje się dość rozmyty. Ale może to kwestia ustawienia ostrości aparatu? Albo... jak sugerują niektórzy fani, kobieta na zdjęciu to nie Małgorzata Rozenek? Jak sądzicie?

Pensja Prezesa w Radiu ESKA - Jan Pirowski wypłaca kasę od poniedziałku do piątku!
NAJNOWSZE