Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan pofarbowała włosy! Młoda mama w nowym wydaniu!

2020-07-04 13:59

W życiu Małgorzaty Rozenek-Majdan zaszły ostatnio ogromne zmiany. W czerwcu gwiazda została mamą - ona i Radosław Majdan bardzo długo walczyli u upragnioną ciążę i dzięki metodzie in vitro przywitali na świecie małego Henryka. To jednak nie koniec zmian - Małgosia pochwaliła się właśnie nową fryzurą w sam raz na lato!

Małgorzata Rozenek-Majdan ma za sobą szalony miesiąc! 10 czerwca prezenterka powitała na świecie swojego trzeciego syna i jednocześnie pierwsze dziecko Radosława Majdana. Para od dawna starała się o powiększenie rodziny i gdyby nie pomoc specjalistów i metodzie in vitro, dziś nie trzymaliby w ramionach małego Henryka. Dlatego też Małgosia nie ma zamiaru próżnować i zdążyła już ostatnio ogłosić, że wraca do pracy przy fundacji.

To jednak niejedyna pozarodzicielska aktywność Małgorzaty Rozenek-Majdan. Małgosia wróciła już na plan Projektu Lady i dzięki pomocy ekipy i Radosława Majdana jest w stanie pracować, jednocześnie opiekując się małym.

Jak na tak aktywną kobietę przystało, gwiazda musiała w końcu zadbać i o siebie!

Sonda
Czy jesteś fanem małżeństwa Majdanów?

Małgorzata Rozenek-Majdan zmieniła fryzurę

Małgorzata Rozenek-Majdan znalazła w końcu chwilę dla siebie i wybrała się do fryzjera! Celebrytka zaprezentowała efekty na Instagramie - żona Radka Majdana tym razem postawiła na ciemniejszy odcień blondu i rozjaśnione końcówki. Efekt? Każda młoda mama mogłaby jej pozazdrościć!

Jak Wam się podoba w tej wersji?