Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do walki o in vitro! "Każdy ma prawo do szczęścia"

2020-06-29 11:11 KP
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radek Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan jest żywym przykładem na to, ile dobra może przynieść walczącym o dziecko metoda in vitro. Małgosia i jej mąż przez wiele miesięcy starali się o potomstwo i to właśnie dzięki tej metodzie dziś na świecie jest mały Henryk. Gwiazda już od dawna walczy o to, by in vitro znów finansowano z budżetu państwa. Teraz wraca do intensywnych działań na tym polu!

Małgorzata Rozenek-Majdan to chyba najbardziej znana w Polsce orędowniczka metody in vitro. Gwiazda zawdzięcza jej dwóch swoich starszych synów, a w maju dzięki niej na świat przyszedł również mały Henryk. Żona Radosława Majdana na własnej skórze doświadczyła, co znaczy walczyć o utrzymanie ciąży i kilkakrotnie dowiadywać się, że niestety znów się nie udało.

Swoją otwartą walką Małgorzata Rozenek-Majdan miesiącami dodawała też otuchy innym parom, które dzięki metodzie in vitro mają szanse na dziecko. Gwiazda od dawna bardzo aktywnie działała, by przywrócić finansowanie metody, które w 2016 roku zostało wycofane przez rząd. Małgosia ma na swoim koncie niezliczone wywiady, spotkania z politykami i apele. Założyła również w tym celu fundację i napisała książkę In vitro. Rozmowy intymne.

Małgorzata Rozenek-Majdan walczy o in vitro

Teraz Małgorzata Rozenek-Majdan zapowiedziała, że po przerwie związanej z pandemią i porodem, czas wrócić do działania na rzecz in vitro! Gwiazda jak nikt inny poznała smak radości, jaką daje szansa na dziecko.

Każdego dnia budząc się i zasypiając,dziękuje Bogu i losowi, że pozwolił mi zostać Mamą. Jak patrzę na swoich synów, wyrastających na wspaniałych, mądrych mężczyzn i na tego najmłodszego, który jest ukoronowaniem długich starań, to nie mogę nie myśleć, że gdyby nie In-Vitro to nie było by ich ze mną. Wiem, że dla kogoś kto nie miał problemów z zajściem w ciąże to nie jest jakiś ważny temat, ale dla mnie równy dostęp do In vitro, refundowanie tej metody, uświadamianie społeczeństwa o tym jak wyglada, to życiowa misja. Ze wszystkich ról jakie mam w życiu, rola Mamy jest najważniejsza❤️ wszystko co robię, robię z myślą o moich synach i to Oni nadają sens mojemu życiu. Jak myślę, że mogłoby ich nie być...

- napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie.

teraz patrzę na mojego Henryczka z wielką miłością, a jak Staś i Tadzio przytulają go i cała trójka jest razem to wzruszam się już zupełnie❤️ ale nie mogę wtedy nie myśleć, jak wiele par nie wytrwa do końca procedur i nie dlatego, że brak im sił czy wiary, ale dlatego, że brak funduszy i tu widzę prace dla siebie. Zrobię wszystko, żeby walczyć o refundację tej metody! Pandemia mocno zahamowała działalność mojej @mrm_fundacja Mieliśmy rozpocząć 8 marca, ale lockdown to uniemożliwił 🤷‍♀️ ale wracamy! 😁 od września ruszamy pełną parą, już teraz wróciliśmy do rozmów z naszymi partnerami biznesowymi, sponsorzy też już wiedzą jak wygląda ich sytuacja, zaczynamy podejmować wiążące decyzje a wszystko po to, żeby od września ruszyć z nowymi siłami💪 bo nie może być tak, że tylko lepiej sytuowanych stać na korzystanie z tej metody leczenia. To nie zasobność portfela powinna decydować o tym kto powinien a kto nie, stać się rodzicem. Patrzę na trójkę moich synów i wiem, że sił mi nie zabraknie 👍 bo każdy ma prawo do takiego szczęścia, które teraz jest naszym udziałem ❤️ zatem DZIAŁAMY‼️ 💪😁👍

- zapowiedziała Małgosia.

>> Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła do pracy! Ruszyły zdjęcia do Projekt Lady

Trzymamy kciuki!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Każdego dnia budząc się i zasypiając,dziękuje Bogu i losowi, że pozwolił mi zostać Mamą. Jak patrzę na swoich synów, wyrastających na wspaniałych, mądrych mężczyzn i na tego najmłodszego, który jest ukoronowaniem długich starań, to nie mogę nie myśleć, że gdyby nie In-Vitro to nie było by ich ze mną. Wiem, że dla kogoś kto nie miał problemów z zajściem w ciąże to nie jest jakiś ważny temat, ale dla mnie równy dostęp do In vitro, refundowanie tej metody, uświadamianie społeczeństwa o tym jak wyglada, to życiowa misja. Ze wszystkich ról jakie mam w życiu, rola Mamy jest najważniejsza❤️ wszystko co robię, robię z myślą o moich synach i to Oni nadają sens mojemu życiu. Jak myślę, że mogłoby ich nie być... dostaje od Was bardzo wiele wiadomości o tym, że nasza historia daje Wam nadzieje, że daje wiarę w to, że się uda. Bardzo nas to cieszy, bo nie ukrywamy, że w naszej drodze mieliśmy poważne chwile zwątpienia i braku wiary. Tylko dzięki naszym wspaniałym lekarzom: dr Lewandowskiemu i dr Kozioł z Kliniki Novum, nie załamaliśmy się i teraz patrzę na mojego Henryczka z wielką miłością, a jak Staś i Tadzio przytulają go i cała trójka jest razem to wzruszam się już zupełnie❤️ ale nie mogę wtedy nie myśleć, jak wiele par nie wytrwa do końca procedur i nie dlatego, że brak im sił czy wiary, ale dlatego, że brak funduszy i tu widzę prace dla siebie. Zrobię wszystko, żeby walczyć o refundację tej metody! Pandemia mocno zahamowała działalność mojej @mrm_fundacja Mieliśmy rozpocząć 8 marca, ale lockdown to uniemożliwił 🤷‍♀️ ale wracamy! 😁 od września ruszamy pełną parą, już teraz wróciliśmy do rozmów z naszymi partnerami biznesowymi, sponsorzy też już wiedzą jak wygląda ich sytuacja, zaczynamy podejmować wiążące decyzje a wszystko po to, żeby od września ruszyć z nowymi siłami💪 bo nie może być tak, że tylko lepiej sytuowanych stać na korzystanie z tej metody leczenia. To nie zasobność portfela powinna decydować o tym kto powinien a kto nie, stać się rodzicem. Patrzę na trójkę moich synów i wiem, że sił mi nie zabraknie 👍 bo każdy ma prawo do takiego szczęścia, które teraz jest naszym udziałem ❤️ zatem DZIAŁAMY‼️ 💪😁👍 Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)
Hotplota.pl: Hailey Bieber i Bella Hadid w bikini; Harry i Meghan dostali pracę!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE