Małgorzata Rozenek-Majdan ma dość dużych piersi. Boli ją kręgosłup

2021-04-12 10:27 kp
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Historia biustu Małgorzaty Rozenek-Majdan jest znacznie bardziej zawiła, niż można przypuszczać. Gwiazda powiększała piersi dwukrotnie - drugi raz, będąc już w związku z Radosławem Majdanem. Już jakiś czas temu Małgosia wspominała jednak, że wydatny dekolt przestaje jej się podobać i planuje operację zmniejszenia piersi. Teraz przyznała, że chodzi tu nie tylko o walory estetyczne.

Fanki Małgorzaty Rozenek-Majdan uwielbiają podziwiać na Instagramie kolejne zdjęcia jej rewelacyjnej figury. Jeszcze przed ciążą celebrytka zachwycała świetną kondycją, a po urodzeniu dziecka szybko wzięła się do pracy, by wrócić do formy. Po miesiącach ćwiczeń i diet dziś Małgosia znów jest zadowolona ze swojego wyglądu i z dumą prezentuje na swoim profilu efekty pracy ze specjalistami.

Swój wygląd Małgorzata Rozenek-Majdan zawdzięcza jednak nie tylko naturze, ćwiczeniom i diecie. Dekolt gwiazdy to akurat dzieło chirurgów. Małgosia nigdy nie ukrywała, że był taki czas, gdy miała ochotę zaszaleć i powiększyć piersi. Od lat więc jej fani podziwiają jej wydatny biust, który Małgosia chętnie dotąd eksponowała przy najróżniejszych okazjach.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Małgorzata Rozenek-Majdan zmniejszy biust?

Już od jakiegoś czasu Małgorzata Rozenek-Majdan mówiła jednak, że powoli przestaje cieszyć się dużymi piersiami i ma ochotę je nieco zmniejszyć. Gwiazda już w lutym mówiła, że poważnie myśli o ponownej operacji - tym razem, by jej piersi wróciły do rozmiaru, jaki miały po pierwszej operacji powiększenia.

>> Małgorzata Rozenek-Majdan ZMNIEJSZY piersi! "Już mi się znudził taki duży biust"

Teraz Małgosia przyznała, że chęć zmniejszenia biustu wynika nie tylko ze względów estetycznych. Po urodzeniu Henia jej piersi urosły jeszcze bardziej, co stało się dużym obciążeniem dla kręgosłupa.

Henio już jest coraz cięższy, a ja mam skłonności, by się garbić. Jest to też spowodowane wielkością mojego biustu, szczególnie teraz, jak karmię. Bolący kręgosłup potrafi naprawdę popsuć cały dzień. Tak mnie boli szyja, zwłaszcza pod koniec dnia. Mam uniemożliwiony swobodny ruch. Albo jak dłużej noszę Henia

- cytuje ją Super Express.

Z tego powodu żona Radosława Majdana planuje zmniejszenie piersi.

- dodała.

Dobra decyzja?

NAJNOWSZE