Małgorzata Rozenek-Majdan ZMNIEJSZY piersi! "Już mi się znudził taki duży biust"

2021-02-23 9:57 kp
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Fanki Małgorzaty Rozenek-Majdan z zazdrością zerkają nie tylko na jej doskonałą figurę, którą gwiazda odzyskuje właśnie po urodzeniu trzeciego dziecka, ale i na jej wydatny biust, który Małgosia chętnie eksponuje w bikini czy wydekoltowanych sukienkach. Okazuje się jednak, że być może niedługo dekolt celebrytki zmieni się nie do poznania!

Małgorzata Rozenek-Majdan nigdy nie ukrywała, że jej wydatne piersi to nie zasługa matki natury, a efekt pracy chirurgów. Żona Radosława Majdana ma do siebie sporo dystansu i żadnego problemu w rozmawianiu na tego typu tematy. Zamiast ukrywać powiększenie piersi, Małgosia cieszyła się nimi przez ostatnie lata i bardzo chętnie chwaliła się nimi na Instagramie na chociażby takich fotkach:

Okazuje się jednak, że Małgorzata Rozenek-Majdan znów ma ochotę na zmianę. Jak przyznała w swoim programie, tym razem planuje... zmniejszenie piersi!

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Małgorzata Rozenek-Majdan pomniejszy piersi?

W ostatnim odcinku show Rozenek cudnie chudnie żona Radosława Majdana przypomniała historię swojego wydatnego dekoltu. Gwiazda decydowała się na powiększenie piersi dwa razy - za drugim razem już będąc w związku z Radziem.

Radzio mnie już poznał z powiększonym biustem, ale potem jeszcze sobie powiększyłam. Radzio nie chciał, żebym to robiła, ale ja sobie ubzdurałam, że chcę. I tak Bogu dzięki zrobiłam mniej, bo mam bardzo mądrego lekarza.

- opowiedziała.

Teraz jednak Małgorzata Rozenek-Majdan dojrzewa do decyzji o zmniejszeniu piersi do rozmiaru, jaki miała wcześniej.

Teraz wrócę do tego momentu, w którym byłam jak Radosław mnie poznał. Już mi się znudził taki duży biust.

- powiedziała.

Będziecie tęsknić za tym dekoltem?

NAJNOWSZE