Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: WBF

Małgorzta Rozenek-Majdan przyłapana na przerabianiu zdjęć? Co z jej stopą!?

2021-08-15 19:02

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan przerabia swoje zdjęcia? Pod jej ostatnim wpisem na Instagramie pojawiły się takie komentarze. Zatroskani obserwatorzy dopytywali, co się dzieje ze stopą celebrytki. Faktycznie, wygląda na dość długą... To efekt Photoshopa?

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Jej kariera zaczęła się lata temu. Na szerokie wody wypłynęła jako Perfekcyjna pani domu. I choć od lat nie nagrywa już tego programu, pseudonim perfekcyjna, przylgnął do niej już chyba na stałe.

Jak na Perfekcyjną przystało, Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca obserwatorów zdjęciami na Instagramie. Szałowe stylizacje, dopracowane fryzury czy modny makijaż to u niej chleb powszedni. Czasem jednak nawet ona zalicza wpadki.

Czyżby Małgorzata Rozenek-Majdan korzystała z Photoshopa?

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

Małgorzata Rozenek-Majdan zaniepokoiła fanów swoją stopą

Celebrytka postanowiła obwieścić wszystkim na Instagramie nadejście soboty. Opublikowała więc zdjęcie w łóżku. Ubrana w czarny golf oraz spodenki w tym samym kolorze Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda bardzo dobrze.

Coś jednak burzy ten perfekcyjny obrazek... Czyżby Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła wpadkę z Photoshopem?

- Co sie stało z lewą stopą ??

- Co z pani nogą/stopą się stało? ??

-Małgonia, co Ci się stało ze stopą ? ?

Małgorzata Rozenek-Majdan - jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 6
W którym roku Małgosia się urodziła?

Dopytują fani.

Na nasze oko to niekoniecznie Photoshop, ale prawdopodobnie obiektyw szerokokątny, który pięknie wyszczupla. Czasem jednak także niefortunnie wydłuża pewne partie ciała... I chyba właśnie z tym mamy tutaj do czynienia.