Małgorzata Rozenek-Majdan już na kolejnych wczasach! Tym razem to wypad we dwoje

2021-07-22 13:54 kp
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan ledwo co zdążyli wrócić z rodzinnego wypadu kamperem do Szwecji, a już znów są na wakacjach! Majdanowie szybko przepakowali walizki i tym razem ruszyli w drogę na południe. Para wybrała na swój wypad we dwoje jeden z najpiękniejszych zakątków Włoch - jezioro Garda.

Małgorzata Rozenek-Majdan czerpie z urlopu pełnymi garściami. Przez ostatnie dwa tygodnie fani celebrytki i jej rodziny z wypiekami na twarzy śledzili przygody Majdanów w Szwecji, do której Małgosia i Radek wraz z trzema chłopcami i czterema psami wybrali się kamperem. To była zdecydowanie najbardziej szalona podróż gwiazdy - bez luksusowych hoteli i gotowych śniadań... bywały zarówno piękne, jak i dramatyczne momenty.

Krótko po powrocie do Polski Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wybrali się na kolejne wakacje. Tym razem (prawie) we dwoje - parze towarzyszy bowiem ich młoda suczka Francesca. Na swoją kolejną podroż znana para wybrała jeden z najbardziej urokliwych zakątków Włoch, okolice jeziora Garda.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Małgosia i Radek we Włoszech

Fani Małgorzaty Rozenek-Majdan jak zawsze mogą liczyć na obszerne relacje na Insta Story celebrytki. Już pierwszego dnia pobytu pary we Włoszech Małgosia pokazała, jak wygląda jej hotelowy pokój z oszałamiającym widokiem. Pierwszego dnia Majdanowie wybrali się na wycieczkę rowerową w towarzystwie... Omeny Mensah.

Myślicie, że to już ostatnia wakacyjna wyprawa Małgorzaty Rozenek-Majdan tego lata?

NAJNOWSZE