Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

i

Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży. Radosław: "Będę tatą!"

2019-12-16 8:39

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży! Celebrytka i jej mąż, Radosław Majdan, od dawna marzyli o powiększeniu rodziny, a Małgosia publicznie opowiadała o problemach pary związanych z procesem in vitro. Po wielu miesiącach starań szczęśliwi zakochani ogłosili światu radosną nowinę - spodziewają się dziecka! Zobaczcie, co napisał Radosław Majdan!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spędzą te święta w wyjątkowym nastroju - para spodziewa się dziecka. Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży, co oficjalnie potwierdził na swoim profilu na Instagramie jej mąż. Celebrytka i były piłkarz od dawna starali się o powiększenie rodziny i nie ukrywali, ze wspólne dziecko byłoby spełnieniem ich marzeń.

Małgorzata Rozenek-Majdan otwarcie opowiadała o swoich problemach związanych z zajściem w ciążę. Tak, jak w przypadku dwóch pierwszych ciąż - z synami Stasiem i Tadeuszem - Małgosia korzystała z metody in vitro. Pod wpływem własnych doświadczeń wydała w 2019 roku książkę In vitro. Rozmowy intymne. Gwiazda głośno krytykowała tych, którzy odmawiają parom prawa do korzystania z tej metody, przypominając, że dla wielu par to jedyna szansa na powiększenie rodziny.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży

Niedawno Malgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, że powoli traci nadzieję na urodzenie trzeciego dziecka. Zabiegi in vitro, które przechodziła, kończyły się niepowodzeniem, a para coraz poważniej rozważała adopcję. W końcu jednak Majdanowie usłyszeli od lekarzy szczęśliwą nowinę - to, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży, osobiście potwierdził na Instagramie jej mąż.

W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza) ??? jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham... ❤️

- napisał Radosław Majdan na Instagramie.

>> Anna Lewandowska w ciąży: który to miesiąc? Znamy termin porodu!

Piłkarz podziękował też muzykom zespołu IRA, którzy jako pierwsi publicznie pogratulowali Małgorzacie Rozenek-Majdan i Radkowi Majdanowi przyszłego powiększenia rodziny.

Dołączamy się do gratulacji!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE