Liam Hemsworth

i

Autor: Rex Features/East News

Liam Hemsworth wpadł na ślub fanki! Zapozowali do zdjęcia

2019-12-15 11:00

Jeśli wydaje Wam się, że dzień ślubu z założenia jest dla państwa młodych najpiękniejszym dniem na świecie, wyobraźcie sobie uczucie, jeśli ślubne życzenia składa Wam sam Liam Hemsworth! Takie szczęście miała jedna z fanek aktora, która spotkała do w klubie, w którym świętowała z bliskimi ten wielki dzień. Zobaczcie ich wspólne zdjęcie!

Liam Hemsworth przypadkowo zrobił ogromną przyjemność swojej fance, która w dniu ślubu miała okazję zapozować z nim do wspólnego zdjęcia. Aktor pojawił się w restauracji, w której panna młoda wraz ze swoim mężem i zaproszonymi gośćmi świętowali ich wielki dzień. Gdy dowiedziała się, że w pobliżu jest jej idol, nie posiadała się ze szczęścia!

Takie przypadki nie zdarzają się często. Zobaczcie, jak Liam Hemsworth zapozował z panną młodą do wspólnego zdjęcia.

Liam Hemsworth na ślubie fanki

Liam Hemsworth bawił się ostatnio z przyjacielem w australijskim Gold Coast, gdzie w jednej z restauracji wpadł na trwające wesele. Całe zdarzenie udokumentował ślubny fotograf pary młodej, Kirk Willcox.

Panna młoda i pan młody weszli do Currumbin Beach Vikings Surf Life Saving Club, aby napić się drinka i świętować z przyjaciółmi i rodziną, gdy zauważyli Liama. Był w dobrym nastroju i rozmawiał z mężczyzną przy oknie.

- powiedział.

O obecności Liama Hemswortha w pomieszczeniu pannie młodej doniosła jej siostra. Szczęśliwa Katie nie mogła więc nie poprosić swojego idola o wspólne zdjęcie.

Liam uśmiechał się radośnie i był szczęśliwy, robiąc zdjęcie z panną młodą i panem młodym i pogratulował szczęśliwej parze. Życzył im wszystkiego dobrego i dalej relaksował się przy plaży.

- dodał.

I tym samym Katie i Shane to być może jedyna para młoda, która ma zdjęcie ślubne z Liamem Hemsworthem! Zazdrościmy!