Rozenek-Majdan zaszczepiona trzecią dawką. Iza Miko grzmi: „To nie jest zwykła szczepionka”

2021-12-02 10:18 AM
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: Bartosz Krupa/East News

Pandemia nie odpuszcza i od prawie dwóch lat dzieli społeczeństwo. Od czasu pojawienia się szczepionek podział jest jeszcze większy. W sieci internauci nawzajem wylewają na siebie hejt. Ale głównie obrywają gwiazdy, które śmiało wyrażają swoje zdanie. Tutaj podziałów również nie brakuje.

Na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan poinformowała, że przyjęła trzecią dawkę szczepionki. Długo czekać nie musiała, by wylało się na nią wiadro pomyj. W „Perfekcyjną Panią Domu” uderzyła także Izabella Miko, aktorka od lat zamieszkująca w USA, napisała, co sądzi o jej postawie.

To nie jest zwykla szczepionka i osoby które maja obawy nie powinny być oceniane jako „po złej stronie” Dlaczego? Patrząc jedynie na ponad sto zgonów w grupie rejestrowanych piłkarzy i coach’y w FIFA przez ostatnie 6 miesięcy (to są super zdrowi atleci) to nie dziw ze jest wiele osób które dalej czeka na podjęcie tej decyzji no bo to jest pięciokrotna ilość wiec trochę to dziwne (Ci piłkarze jeżeli chcieli grać dalej nie mieli wyjścia i decyzja była podjęta za nich ) jest wiele statystyk i liczb które nie są pokazywane w mediach wiec trzeba samemu szukać i uważam ze osoby które są dociekliwe i nie wierzą ślepo w to co jest pokazywane w tv akurat naprawdę dbają o swoje zdrowie i bardzo świadomie podchodzą do tego ryzyka. To ze to szczepienie nie ma wpływu na zarażenie siebie czy innych nie jest juz sekretem, wiec to jest indywidualna decyzja każdego i nie powinna być krytykowana jeżeli ktoś inaczej z tym wirusem chce sobie radzić:-) Cieszcie się ze w Polsce nie jesteście przymuszani do tego jeżeli chcecie pracować albo usiąść w restauracji. 

- grzmiała.

Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]

Oczywiście jej słowa również podzieliły internautów. Jedni bili jej brawo, a inni wyśmiewali poglądy. Do jej słów odniosła się także Rozenek-Majdan, która zapytała, czy skąd ta wzięła statystyki. Jej słowa skomentował również Łukasz Durajski z profilu „doktorekradzi”.

zupełnie się nie zgodzę, zapraszam na wolontariat do szpitala i pomoc naszym pacjentom, spędzić z nimi ostatnie chwile, wtedy porozmawiamy

No cóż, z Magłorzatą Rozenek-Majdan Iza Miko raczej się nie dogada, ale z Edytą Górniak na pewno! ;)

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Gdy ostatnio Kim Kardashian i Pete Davidson pokazali się razem, komik miał...
NAJNOWSZE