Małgorzata Rozenek-Majdan bez filtrów. "Nareszcie naturalna"

2021-10-15 17:20 es
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: Bartosz Krupa/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan może się pochwalić licznymi biznesami. Do marki odzieżowej i fit cateringu dołącza właśnie platforma telemedyczna. Jednak obserwatorów bardziej niż ten projekt interesuje twarz celebrytki. Tak wygląda Małgorzata Rozenek-Majdan bez filtrów.

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najważniejszych celebrytek w polskim show-biznesie. Weszła do niego za sprawą programu Perfekcyjna pani domu, a później tak sprytnie pokierowała karierą, że znalazła się na samym szczycie.

Dziś Małgorzata Rozenek-Majdan to nie tylko celebrytka, ale także biznes woman. Gwiazda może się pochwalić licznymi książkami i biznesami. Do cateringów i marki odzieżowej dołącza właśnie platforma telemedyczna.

Na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o nowym projekcie. Jednak uwagę obserwatorów przykuło co innego...

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji

Tak wygląda Małgorzata Rozenek-Majdan bez filtrów

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie długi wpis, w którym chwali się nowym biznesem.

Dziś debiutuje przed Wami w nowej roli. Razem z polskimi i szwedzkimi partnerami biznesowymi postanowiłam zaangażować się w stworzenie platformy telemedycznej. Nasza platforma oferuje konsultacje lekarskie online. Dzięki niej można skorzystać z opieki medycznej przez całą dobę z każdego miejsca na świecie.

Napisała.

Zasypały ją dobre słowa i gratulacje.

Jednak część obserwatorów skupiło swoją uwagę gdzie indziej. Małgorzata Rozenek-Majdan niezbyt często decyduje się na pokazanie się bez filtra, w tak naturalnej odsłonie.

- Nareszcie naturalna😍🔥👏🙌❤️

- Jakaś zmęczona wyglądasz

- Widać realny wiek na tym zdjęciu

- Kobieta piękna... tylko cos zmajstrowane za dużo...❤️😍

Czytamy pod zdjęciem.

Część fanów stanęła w obronie idolki, przypominając, że Małgorzata Rozenek-Majdan ma 43 lata, kilka biznesów, projekty medialne oraz trójkę dzieci, więc owszem, może wyglądać na zmęczoną.

Małgorzata Rozenek-Majdan - jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 6
W którym roku Małgosia się urodziła?
NAJNOWSZE