Małgorzata Kożuchowska to chodząca elegancja. Spójrzcie tylko na TE stylizacje

2019-10-19 14:00

Małgorzata Kożuchowska znana jest przede wszystkim jako aktorka serialowa. Jednak już na pierwszy rzut oka widać, że to także prawdziwa ikona mody!

Małgorzata Kożuchowska to jedna z tych gwiazda, które nie przestają nas zaskakiwać. Kiedy już myślimy, że pokazała wszystkie karty, ona wyciąga asa z rękawa.

Dla Polek i Polaków Małgorzata Kożuchowska to przede wszystkim aktorka serialowa. Produkcje takie jak M jak Miłość czy Rodzinka.pl przyniosły jej ogromną popularność.

Rolę matki Małgorzata Kożuchowska gra nie tylko przed kamerą. Pięć lat temu gwiazda urodziła dziecko i to jemu podporządkowała większość swojego życia. Kiedy już maluch podrósł Małgorzata Kożuchowska może wrócić do tego, co kocha, czyli pracy w teatrze.

Bycie aktorką to jednak nie jedyne zajęcie, któremu oddaje się Małgorzata Kożuchowska. Gwiazda...nagrywa piosenki. Kilka lat temu wzięła udział w nagraniu płyty Nasza niepodległa. Najnowszy projekt Małgorzaty Kożuchowskiej to muzyka dla dzieci.

W całym tym pędzie Małgorzata Kożuchowska nie zapomina o chwilach dla siebie. Uwierzycie, że aktorka ma już 48 lat!? Tak, nam też przychodzi to z trudem.

Przede wszystkim dlatego, że na wszelkich spotkaniach i wyjściach Małgorzata Kożuchowska prezentuje się fenomenalnie. Gwiazda jest muzą dla wielu projektantów. Chętnie nosi kreacje Gosi Baczyńskiej, Dawida Wolińskiego czy na przykład Macieja Zienia. W których stylizacjach Małgorzata Kożuchowska prezentuje się najlepiej? Obejrzyjcie naszą galerię i zdecydujcie sami!

NAJNOWSZE