Lily Allen i David Harbour ze Stranger Things są parą! W końcu to potwierdzili

2019-10-14 17:38 kp
Lily Allen, David Harbour
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News; SplashNews.com/East News

Media już od miesięcy plotkowały na temat romansu gwiazdora Stranger Things Davida Harboura oraz niepokornej Lily Allen. Gwiazdorzy dotąd jednak w żaden sposób nie potwierdzali tych doniesień i nie pokazywali się razem publicznie. Przyszedł jednak czas na debiut i romantyczne pocałunki na ulicy!

Lily Allen i David Harbour są parą! 44-letni aktor i 31-letnia wokalistka po raz pierwszy pokazali się publicznie razem, tym samym potwierdzając trwające od ładnych kilku miesięcy plotki na temat łączącej ich relacji.

Zaledwie kilka dni wcześniej Lily Allen kibicowała ukochanemu podczas jego występu w Saturday Night Live.

Lily Allen i David Harbour są parą

Zdjęcia Lily Allen i Davida Harboura oddających się czułościom na ulicach Nowego Jorku opublikował serwis The Mirror. Na zdjęciach widzimy celebrytów obejmujących się i dających sobie buziaki podczas spaceru.

Warto dodać, ze Lily Allen była przez cztery lata żoną Sama Cooper. Para rozstała się w 2015 roku, a rozwód nastąpił w 2018. Wokalistka i jej były mąż dzielą opiekę nad swoimi dwiema córkami - Ethel i Marnie. David Harbour rozstał się na początku tego roku z aktorką Alison Sudol.

NAJNOWSZE