Tak Małgorzata Kożuchowska wygląda bez makijażu. Wiecie, ile ma lat?

2021-07-21 14:40 kp
Małgorzata Kożuchowska
Autor: WBF

Małgorzata Kożuchowska dla wielu swoich fanek od lat pozostaje wzorem elegancji i kobiecości. Aktorka uwielbia subtelne podkreślanie urody i stawia na delikatny makijaż. Podczas wakacji jednak gwiazda daje swojej skórze odpocząć. Teraz pokazała całkowicie naturalne zdjęcie zrobione na Mazurach. Tak wygląda bez żadnego upiększania!

Choć trudno w to uwierzyć, Małgorzata Kożuchowska skończyła w kwietniu tego roku 50 lat. Aktorka ma jednak powody do zadowolenia - wciąż nie może narzekać na brak propozycji filmowych i teatralnych, a zdaniem wielu fanów pozostaje najpiękniejszą polską gwiazdą. Mimo tego, że na jej twarzy pojawiły się już ślady upływającego czasu.

Małgorzata Kożuchowska wcale nie ma jednak zamiaru się tym przejmować. Wręcz przeciwnie - aktorka wpisuje się w nurt body positive, który przypomina, że nie trzeba mieć idealnej figury i skóry bez skazy, by czuć się dobrze i pięknie z samym sobą. Dlatego też Małgosia nie ma żadnego problemu z pokazywaniem się fanom w naturalnym wydaniu.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska wypoczywa obecnie na Mazurach, gdzie korzysta z uroków tamtejszej przyrody i ciepłej wody w jeziorach. Aktorka pokazała zdjęcie, na którym przygotowuje się do wejścia do wody i jest oczywiście w kostiumie kąpielowym. Poza uśmiechem gwiazdy wzrok przyciąga jej naturalna skóra. Co na to fani?

Wygląda Pani jak 15 lat temu 😍

Przepięknie pani wygląda

Przepiękna Kobieta w otoczeniu cudnych Mazur 💚

Pięknie Pani wygląda miłego wypoczynku pozdrawiam❤️❤️❤️

- czytamy w komentarzach.

Zobaczcie, jakim zdjęciem Małgorzata Kożuchowska zachwyciła fanów!

NAJNOWSZE