Małgorzata Godlewska wyśmiewa mema ze sobą w roli głównej. „Antyszczepy mają zryte berety”

2022-01-28 12:04 AM
Małgorzata Godlewska
Autor: WBF Małgorzata Godlewska

Małgorzata Godlewska mocno angażuje się w sprawy społeczne. Teraz na tapecie jest kwestia zdrowotna, więc celebrytka nie tylko działa jako pielęgniarka, ale także używa social mediów do szerzenia świadomości prozdrowotnych. Odbiór jej słów jest różny, ale Godlewska się nie poddaje. Kto spróbuje ją wyśmiać, ona wyśmieje jego!

Małgorzata Godlewska jakiś czas temu została odznaczona przez ministra zdrowia za walkę z Covid-19. Przypomnijmy, że Małgorzata Godlewska pracuje w jednym z warszawskich szpitali jako pielęgniarka.

Regularnie Godlewska musi mierzyć się z hejtem. Szybko stała się celem antyszczepionkowców. Powstał nawet mem, w którym Godlewska została wyśmiana.

Celebrytka odniosła się do sytuacji i na Instagramie napisała, co sądzi o tego typu zachowaniach.

Kocham tę grafikę! To jasno pokazuje jak antyszczepy mają zryte berety... 🤡

Tu należy dodać, że ta pielegniarska du**a z Instagrama przekazała odznaczenie na WOŚP. Kup i wesprzyj dzieci ❤️ LINK W BIO!

Nie neguję Pana Bodnara. Nie mi to oceniać... Natomiast pomysł na wybór autorytetu w tym kontekście jest totalnie z dupy. Nie jestem zresztą żadnym autorytetem. Przekazuję tylko jak to wszystko wygląda przy ciężkim przebiegu, który najczęściej łączy się z brakiem szczepienia…

WOŚP - ESKA licytacja G20
NAJNOWSZE