Małgorzata Godlewska odznaczenie ministra przekazała… NA WOŚP!

2022-01-25 20:03 RD
Małgorzata Godlewska
Autor: WBF Małgorzata Godlewska

Małgorzata Godlewska jakiś czas temu chwaliła się otrzymanym od ministra zdrowia, Adama Niedzielskiego, odznaczeniem za walkę z COVID-19. Teraz celebrytka i pielęgniarka postanowiła swój ‘medal’ przekazać na aukcję dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Małgorzata Godlewska nie tylko “śpiewa” kolędy i inne piosenki w Internecie. Przede wszystkim pracuje w jednym z warszawskich szpitali jako pielęgniarka. Chyba nikomu nie trzeba mówić jak ważna to rola. Szczególnie w czasach pandemii koronawirusa i ciągłych wzrostów liczby zakażonych. 

W mediach społecznościowych Godlewska wielokrotnie publikowała materiały dotyczące swojej pracy. Wspierała lekarzy, zachęcała do szczepień… Biorąc pod uwagę jej zasięgi, to niewykluczone, że relacje Małgorzaty przyniosły lepszy efekt niż niejedna kampania społeczna. 

Pod koniec ubiegłego roku celebrytka została odznaczona przez ministra zdrowia, Adama Niedzielskiego, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. 

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

Teraz swojego odznaczenia chce się pozbyć. Ale w słusznej sprawie. 

Gram i śpiewam z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy ❤️😉

Przekazuję odznaczenie od ministra Niedzielskiego za moją pracę podczas pandemii COVID-19 na rzecz 30 finału WOŚP. 

Zapraszam do licytacji ❤️

napisała. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie "martwią" się, że przez występy w telewizji zaniedbam szkołę. Te komentarze są śmieszne, bo nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą. Mam dobre oceny. Kim jestem?
NAJNOWSZE