niecodzienne

Majka Jeżowska "wyjaśniła polski rap". Niecodzienne wideo trafiło do sieci

2024-04-18 11:10

Majka Jeżowska słynie ze swoich piosenek, które dedykowane są raczej dzieciom. Tym razem zaskoczyła, bo pojawiła się na nagraniu sławnego rapera. Malik Montana stwierdził, że "wyjaśniła polski rap". O co dokładnie chodzi?

Kto by pomyślał, że gwiazda piosenki dziecięcej "wyjaśni" polski rap? Na Instagramie Malika Montany pojawił się filmik, z Jeżowską w roli głównej.

Majka Jeżowska "wyjaśniła" polski rap

Na Instagramie Malika Montany pojawił się niecodzienny filmik, na którym widzimy Majkę Jeżowską w studyjnej scenerii. Malik wdaje się w dyskusję z Majką, po czym stwierdza, że "wyjaśniła" ona właśnie rapową scenę w Polsce. "Synkopę masz w biodrze, a disco polo masz po ludowemu, pod boki" - mówiła roztańczona Jeżowska. "Maja, ty wyjaśniłaś właśnie polski rap!" - powiedział Malik. "Polacy nie czują synkop, generalnie" - kontynuowała Majka. "Nie mają swingu, wprost" - wtrącił raper. "A synkopa to jest wartość dodana w rytmie, która powoduje, że organizm zaczyna się bujać" - wyjaśniła piosenkarka. "Ty wyjaśniłaś właśnie to, co próbowałem wytłumaczyć przez tyle ;at - Dlaczego tak kwadratowy jest polski rap" - skwitował Malik Montana. Wszystko wskazuje na to, że Jeżowska zna się na muzyce jak mało kto, być może dlatego, że wywodzi się jeszcze z czasów, że jeżeli chciało się "robić" muzykę, to trzeba było mieć o niej pojęcie. Trzeba przyznać, że przy Maliku, Majka młodnieje w oczach. Czy fani mogą spodziewać się jakiegoś wspólnego numeru? To okaże się już niebawem.

Malik Montana wciska "Start". Stworzył kawałek idealny do samochodu

Majka Jeżowska to tak naprawdę Maria Zofia Jeżowska-Logan. Polska piosenkarka i kompozytorka. Urodziła się 25 maja w 1960 roku w Nowym Sączu. Na swoim koncie ma przeboje, takie jak: "Najpiękniejsza w klasie", "Piekło jest w nas", "A ja wolę Moją Mamę" czy "Wszystkie dzieci nasze są".

MAJKA JEŻOWSKA | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023