Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: WBF

Wakacje Majdanów w kamperze to hit! "Lepsze niż serial". Ale nie jest im lekko...

2021-07-09 9:58

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, ich dzieci i psy spędzają tegoroczne wakacje w Szwecji. Rodzina Majdanów wybrała się tam kamperem i śpi na szwedzkim kempingu. Swoją podróż Małgorzata i Radek codziennie ze szczegółami relacjonują na Instagramie. Zdaniem wielu fanów, ich filmiki są lepsze niż niejeden serial!

Majdanowie na wakacjach. Szkoła przetrwania w kamperze - tak mógłby nazywać się nowy serial, od kilku dni dostępny całkowicie za darmo na Instagramie Majdanów. Małgorzata i Radosław od pierwszych chwil z najdrobniejszymi szczegółami opowiadają, jak mijają im wakacje w kamperze. Lekko nie jest, ale wygląda na to, że Majdanom udało się zorganizować wakacje marzeń.

A przy okazji podbić zasięgi na Insta, bo fani szybko docenili wakacyjne relacje Radosława i Małgorzaty.

Wakacje w kamperze? "Nikt nie mówił, że będzie łatwo"

Rodzina Majdanów nie ukrywa, że wakacje w kamperze wymagają od wszystkich jej członków silnej woli i sporo poświęcenia. Radosław, Małgorzata i ich dzieci przywykli do nieco większych luksusów, niż życie na kempingu i spanie na kilkunastu metrach kwadratowych domu na kółkach. 

Ale uciążliwości, jakie niesie ze sobą podróżowanie kamperem, nie przysłaniają Majdanom radości, jaką daje wolność na czterech kółkach.

Nikt nie mówił, że będzie łatwo ? ale i tak bawimy się świetnie ? #majdansontour #wielkieszwedzkiewakacje

- pisze Radosław Majdan pokazując, jak wygląda typowy poranek po nocy spędzonej w wypożyczonym kamperem.

Małgorzata Rozenek-Majdan również nie ukrywa, że nie jest lekko przestawić się na spartańskie warunki.

- pisze pod jednym ze zdjęć. Podkreślmy: "Przez moment było romantycznie"... bo nie ma co ukrywać - gnieżdżenie się w 5 osób i 4 psy nawet w najwygodniejszym kamperze nie sprzyja romantycznym nastrojom ;)

Ale najlepsze relacje z wakacji Majdanów w kamperze znajdziecie na Insta Stories Małgorzaty Rozenek-Majdan. Poświęćcie chwilę i zerknijcie na liczne filmiki, które codziennie wrzuca do sieci żona Radosława Majdana. W pełni zgadzamy się z tym, co w komentarzach piszą fani Majdanów: relacje ze szwedzkich wakacji Majdanów są lepsze niż niejeden serial tv!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.07.2021