Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan odkrywa uroki kampera. "Niby męcząco, ale serio?"

2021-07-07 7:20

Po luksusach hotelów w Meksyku Małgorzata Rozenek-Majdan i jej rodzina zdecydowali się na całkowicie inną formę urlopu. Para wybrała się w podróż kamperem po Szwecji, co oczywiście wcale nie jest takie proste, biorąc pod uwagę, że Majdanowie wybrali się tam z trójką synów i psami. Rodzina jest już po pierwszym noclegu. Jak im się podoba?

Wakacyjna podróż kamperem to marzenie wielu osób. Te nowoczesne posiadają wszelkie elementy potrzebne do wygodnego podróżowania i korzystania z uroków wakacji. W ten właśnie sposób Małgorzata Rozenek-Majdan i jej rodzina planują zwiedzić Szwecję. Majdanowie mają za sobą pierwsze emocje związane z przeprawą promem, rozbiciu się na campingu i pierwszą nocą.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Dla wielu osób Małgorzata Rozenek-Majdan w wygodnym dresie i bez makijażu, popijającej kawkę pod namiotem, jest widokiem mocno zaskakującym. Celebrytka przyzwyczaiła nas do tego, że na swoje wakacyjne destynacje wybiera tropikalne miejsca i luksusowe hotele, w których może błyszczeć w kolejnych letnich stylizacjach. Tym razem tak się po prostu nie da.

Małgorzata Rozenek-Majdan w kamperze

Czy takie wakacje mogą więc podobać się Małgosi? Celebrytka przyznała już, że zaskoczył ją widok na campingu, gdzie okazało się, że obok niej odpoczywają też inni turyści, a jej przenośna podłoga nie zmieści stolika. To zapewne dopiero początek problemów i niedogodności. Małgorzata Rozenek-Majdan jak na razie mówi jednak kamperowi zdecydowane TAK.

Tyle się dzisiaj wydarzyło ? mam wrażenie, że jesteśmy tu tydzień a przecież przed nami dopiero, nasza pierwsza noc w kamperze ? dzieci już śpią, Radzio właśnie skończył mecz i zaraz sobie zemdlejemy ze zmęczenia w kąciku ? taki camper to masa roboty. Rzeczy, których spędzając wakacje w hotelu, nie trzeba robić. Niby męcząco, ale serio? Jak na razie jesteśmy zachwyceni ?? a tyle jeszcze przed Nami ??

- napisała Małgosia w pierwszym poście.

Chcielibyście wybrać się na takie wakacje?