Doda

i

Autor: WBF

Doda BRONI Małgorzaty Rozenek-Majdan! Ma dość ciągłych porównań

2021-07-08 11:29

Choć Doda przez pewien czas sprawiała wrażenie całkiem rozbawionej ciągłymi porównaniami jej do Małgorzaty Rozenek-Majdan, które w wykonaniu jej fanów wypadały oczywiście na jej korzyść, teraz nawet ją nudzą ciągłe dyskusje na temat żony jej byłego męża. Pod ostatnim komentarzem fanki o takim charakterze Doda wprost przyznała, że ma tego tematu dosyć.

Doda zachwyca ostatnio swoich fanów kolejnymi zdjęciami na Instagramie. Wokalistka przeżywała niełatwy czas w swoim życiu prywatnym po rozstaniu z mężem Emilem Stępniem. Skupiła się więc na karierze - po premierze singla Don't Wanna Hide przyszedł czas na pokaz jej filmu Dziewczyny z Dubaju podczas festiwalu filmowego w Monte Carlo.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Na czerwonym dywanie polska gwiazda pokazała się w niezwykle pięknej sukni w kolorze butelkowej zieleni, która zachwyciła nie tylko jej fanów, ale i media plotkarskie. Pod zdjęciami kreacji nie zabrakło "ochów i achów" od internautów, ale i... kolejnej wzmianki o Małgorzacie Rozenek-Majdan. Okazuje się, że dyskusje o nowej żonie Radosława Majdana zdecydowanie przestały się Dodzie podobać.

Doda ma dość

Jak zauważył Fakt, pod jednym z postów Dody i jej imponującej sukni z Monte Carlo, jedna z fanek napisała:

W porównaniu z Tobą Gosia to naprawdę drama

Wcześniej Dodzie zdarzało się żartować z podobnych komentarzy lub zupełnie je ignorować. Teraz jednak - gdy Doda ma przed sobą wizję kolejnego rozwodu - przestały bawić ją takie wypowiedzi. Swoje zdanie wyraziła wprost:

Czy nową żonę mojego obecnego męża też wszyscy będą na siłę porównywać do mnie? Dajcie im żyć

- odpowiedziała.

Myślicie, że to może być przełom w relacjach Dody i Małgorzaty Rozenek-Majdan?