Maja Staśko przekazała prawie 100 tysięcy złotych potrzebującym. "Masz wielkie serce"

2022-11-15 10:50 Joanna Dembek
Maja Staśko
Autor: Screen/YouTube/High League Maja Staśko wpłaciła pieniądze z High League na pomoc potrzebującym

Udział Mai Staśko w High League wśród internautów wzbudził skrajne emocje. Dziennikarka nie zrobiła tego jednak dla własnych korzyści, a po to, aby pomóc potrzebującym. Właśnie podała listę organizacji, które zostały zasilone pieniędzmi zarobionymi dzięki federacji Malika Montany.

Maja Staśko to jedna z najbardziej znanych polskich aktywistek i feministek, która w mediach społecznościowych nagłaśnia problemy związane z nierównościami społecznymi, wszechobecnym hejtem, przemocą i bezdomnością. Co więcej, od lat wspiera osoby, które doświadczyły wielu dramatów i z własnej inicjatywy organizuje pomoc potrzebującym. Kiedy dostała propozycję walki w oktagonie, a co za tym idzie, zarobienia ogromnych pieniędzy, długo się wahała, ale ostatecznie przyjęła propozycję  i 17 września w Arenie Gliwice zmierzyła się z Mrs. Honey.

Maja Staśko przekazała pieniądze organizacjom i rodzinom w potrzebie. Na tym nie koniec!

Maja Staśko nie miała wątpliwości, że zarobione pieniądze przeznaczy na pomoc potrzebującym. Przed walką zapowiedziała, że wpłaci po 20 tysięcy złotych na Fundację Fortior, która wspiera mężczyzn po doświadczeniu przemocy, oraz na Centrum Praw Kobiet, zapewniającym schronienie kobietom i ich dzieciom uciekających od swoich oprawców.

Maja Staśko zrobiła dużo więcej! Dzięki jej inicjatywie udało się zebrać 94 TYSIĄCE ZŁOTYCH, które wparły jeszcze większą ilość potrzebujących. Na liście znalazły się: Niebieska Linia, która pomaga ofiarom przemocy domowej (20 tys. zł), niezamożna rodzina (10 tys. zł), ukraińska rodzina, której nie stać na utrzymanie (10 tys. zł), osoba po przemocy, która potrzebuje operacji (7 tys. zł), rodzina, której brakuje pieniędzy na opał (5 tys. zł), Kampania Przeciw Homofobii (2 tys. zł z PPV).

Maja zaapelowała również do swoich fanów, aby wpłacali datki: "TAK SIĘ CIESZĘ!!! To co, nie zatrzymujemy się! Do 100 tys. zostało 6 tys. zł. Wpłacajcie, ile możecie, przesyłajcie mi potwierdzenia wpłat lub oznaczajcie na stories z nimi - i dobrnijmy do setki!"

Maja Staśko
Autor: Screen/Instagram/@majakstasko Maja Staśko wpłaciła pieniądze z High League na pomoc potrzebującym
RAPOWE HITY ZAWODNIKÓW FAME MMA, POLSKI MrBEAST, DIETETYCZNA PIZZA, CYFROWE BLACHY | ESKA XD #060
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE