Maja Sablewska topless na Instagramie. Ona kocha rozbierane sesje

2021-09-25 9:00 es

Maja Sablewska zdobyła sławę jako agentka polskich gwiazd. Z czasem jednak wyrosła na samodzielną celebrytkę. Za sprawą licznych programów zdobyła szerokie grono fanów. Teraz Maja Sablewska chętnie raczy ich zdjęciami na Instagramie. Spora ich część pochodzi z rozbieranych sesji. Gwiazda uwielbia pozować topless!

Maja Sablewska funkcjonuje w show-biznesie od lat. Z pewnością dłużej, niż większość z nas pamięta. Początkowo pracowała dla gwiazd. Była agentką, zajmowała się wizerunkiem i stylizacjami. Ostatecznie sama zapracowała na status celebrytki.

W licznych programach telewizyjnych Maja Sablewska stylizowała niezliczoną ilość uczestników. W ten sposób dorobiła się pokaźnego grona fanów. Jej profil na Instagramie obserwuje blisko pół miliona osób!

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Maja Sablewska często wrzuca tam efekty sesji zdjęciowych. Wygląda na to, że te ulubione to właśnie zdjęcia topless. Maja Sablewska bez stanika to częsty widok na Instagramie. Z takim ciałem trudno ją winić! Poza zachwycającą sylwetką Maja Sablewska ma do pokazania mnóstwo tatuaży.

Lubicie jej rozebrane zdjęcia?

Zobacz też:

NAJNOWSZE