Maja Sablewska

i

Autor: WBF

Maja Sablewska pokazała się BEZ MAKIJAŻU! Fani gratulują odwagi

2021-08-30 9:02

Maja Sablewska od lat jest nie tylko modową inspiracją dla wielu kobiet, ale także zachwyca odwagą. Jej najnowsze zdjęcie w social mediach to świetny na to dowód. Maja Sablewska pokazała fotkę z wakacji. Jej w pełni naturalna wersja nie tylko zebrała mnóstwo pochwał, ale internauci pogratulowali jej odwagi!

W dzisiejszych czasach social media na każdym kroku oferują upiększające filtry, a edytory tekstów mają miliony pobrań. Nic dziwnego, że wiele młodych osób wpada z tego powodu w kompleksy. Większość gwiazd publikuje na Instagramie przerobione fotki, które niewiele mają wspólnego z faktycznym wizerunkiem.

Na szczęście są osoby, które stawiają na naturalność i coraz śmielej pokazują swoim fanom, że to wersja nofilter jest w cenie. Na naturalność coraz chętniej stawiają międzynarodowe sławy, jak i polskie.

Świetnym przykładem jest Maja Sablewska, która na Insta publikuje nie tylko odważne fotki, ale także te wersji no make-up!

Na najnowszym zdjęciu, Sablewska pozuje w zielonym bikini. Fani jednak bardziej zwrócili uwagę na twarz celebrytki. Otóż Maja Sablewska, która aktualnie przebywa w Barcelonie, pokazała się w całkowicie naturalnej wersji! Żadnego makijażu i żadnego instagramowego filtra. 

natural - #nofilter vibes / Barcelona 

- pisała. 

Fani gratulują odwagi

Internautom tak bardzo spodobała się ta wersja, że w komentarzach nie tylko zachwycali się jej pięknem, ale także pogratulowali odwagi.

Odważna i piękna

Piękny uśmiech

Kwintesencja kobiecości

- zachwycali się internauci.

Sonda
Jak malujesz się jesienią?
ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY