Maja Sablewska straciła pracę przez… Kubę Wojewódzkiego?

2021-10-12 9:07 RD
Maja Sablewska
Autor: WBF

Maja Sablewska udzieliła bardzo szczerego wywiadu. W rozmowie z Żurnalistą wyznała, że jakiś czas temu straciła pracę przez… Kubę Wojewódzkiego. Jak to możliwe? O co chodzi? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Maja Sablewska swoją karierę rozpoczynała jako menadżerka gwiazd. Była między innymi odpowiedzialna za karierę Dody. Finalnie jednak z tego fachu zrezygnowała. Maja pojawiła się również w pierwszej edycji programu X Factor, który emitowany był na antenie telewizji TVN. Program został bardzo dobrze przyjęty przez widzów, a uczestnicy czuli, że w show uczą się wielu przydatnych rzeczy. 

Finalnie jednak Maja Sablewska zniknęła w pewnym momencie z jury, w którym zasiadała. 

ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3

W najnowszym wywiadzie wyznała, że nie była to jej decyzja. Została zaproszona na rozmowę z dyrektorem programowym telewizji TVN, Edwardem Mieszczakiem. 

Pamiętam taki moment, kiedy poszłam do gabinetu Edwarda Miszczaka po "X Factorze", po pierwszej edycji, która była ogromnym sukcesem, i usłyszałam, że nie będzie mnie w kolejnej edycji, ponieważ mój kolega, Kuba Wojewódzki, sobie tego nie życzy. To było grube. Powiedziałam, że ja tego w ogóle nie akceptuję, że ja tego w ogóle nie rozumiem. I oczywiście za tym szły inne rzeczy, o których już mówić nie mogę

powiedziała w rozmowie z Żurnalistą i dodała, że pierwszą jej reakcją był płacz. Następnie wzięła się do roboty.

Maja dodała również, że Edward Miszczak miał nosa co do jej przyszłości. To dzięki niemu wymyśliła swój program z metamorfozami kobiet.

Prezenterka dodała jednocześnie, że sytuacja z Kubą Wojewódzkim jest już wyjaśniona i nie ma do niego żalu. :)

QUIZ: Znasz stan cywilny celebrytów?

Pytanie 1 z 6
Elon Musk to...
NAJNOWSZE