Bella Hadid to ciocia na medal! Zobaczcie jej zdjęcie z córką Gigi Hadid

2021-10-11 22:02 es

Kilka dni temu Bella Hadid świętowała 25 urodziny. Nie mogło się obyć bez rodzinnej uroczystości na farmie. To tam mieszka teraz Gigi Hadid z maleńką córką, Khai. Z okazji urodzin młodszej siostry opublikowała ich zdjęcie. Z opisu dowiadujemy się, że Bella Hadid to super ciocia!

Minął już ponad rok odkąd Gigi Hadid i Zayn Malik zostali rodzicami. Khai przyszła na świat na rodzinnej farmie w Pensylwanii. Dzięki pandemii koronawirusa cały świat musiał ostro zwolnić, dlatego modelka mogła zostać tam ze swoją córką na wiele miesięcy.

Naturalnie Khai stała się oczkiem w głowie swoich rodziców. Jednak głowę dla dziewczynki stracili nie tylko Gigi Hadid i Zayn Malik, ale również ich rodziny.

Bella Hadid to super ciocia! Starsza siostra doceniła ją przy okazji urodzin.

ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3

Gigi Hadid w uroczych słowach o siostrze

Gigi Hadid opublikowała na Instagramie zdjęcie córki. Wyjątkowo Khai nie jest z nią, ale ze swoją ciocią. Bella Hadid trzyma dziewczynkę, stojąc tyłem do aparatu.

Fotka została zrobiona podczas urodzinowego przyjęcia modelki. 9 października Bella Hadid skończyła 25 lat.

Celebrujemy Cię dzisiaj i każdego dnia @bellahadid : Jest moją młodszą siostrą, ale także odlotową, duchową ochroniarką 😅 i wieczną obrończynią jako ciocia. Z wielką dumą patrzę, jak bierzesz odpowiedzialność za swój rozwój i spełnienie, i wiem, że wszystko, co dla siebie stworzyłaś, przyniesie Ci rok radości i światła, na które zasługujesz !!!!!! Nie mogę się doczekać. 25 ! Kocham cię bardziej z każdym słonecznym okrążeniem.

Napisała Gigi Hadid.

Poza zdjęciem Belli Hadid z Khai modelka pokazała także apetycznie wyglądający stół. Z takimi pysznościami to można świętować!

NAJNOWSZE