Maja Sablewska

i

Autor: TRICOLORS/East News, WBF

Maja Sablewska kończy 40 lat! Jak się zmieniała? Zobacz zdjęcia!

2020-04-05 15:47

Maja Sablewska właśnie skończyła 40 lat. To jedna z bardziej barwnych postaci polskiego show biznesu. Zresztą, jak z pewnością pamiętacie, karierę rozpoczynała jakby od jego kulis! Dziś ma na koncie już nie tylko menagement największych polskich gwiazd, ale także sporo innych osiągnięć i... spektakularnych metamorfoz!

Maja Sablewska właśnie skończyła 40 lat! O celebrytce zrobiło się głośno w 2007 roku, kiedy została menadżerką rozpoczynającej wówczas solową karierę Dody. Drogi obu pań rozeszły się po jakimś czasie w niezbyt przyjaznej atmosferze, a Maja swoje doświadczenie i rozpoznawalność w branży wykorzystała przy pracy z kolejnymi klientkami, do których należały Marina Łuczenko i Edyta Górniak. I te relacje zawodowe nie przetrwały szczególnie długo, a sama Sablewska sama postanowiła rozwinąć własną karierę medialną.

Maja Sablewska została jurorką w programie X-Factor, a potem zajęła się własnymi programami, w których uczyła Polki i Polaków znajdowania własnego stylu.

Niemal od początku kariery Mai szczególne emocje wzbudza jej wygląd. Celebrytka w pewnym momencie diametralnie zmieniła się na twarzy. Początkowo twierdziła, że to zasługa diety, potem jednak przyznała się do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej.

Hotplota dla Super Raport: Justin Bieber bez koszulki, a Emily Ratajkowski nago na balkonie

Urodziny Mai Sablewskiej

Dzisiejsza gwiazda telewizji urodziła się 5 kwietnia 1980 w Sosnowcu. Dziś obchodzi więc swoje urodziny. Choć z powodu pandemii koronawirusa gwiazda nie może pozwolić sobie na huczne świętowanie, o to, by jej wielki dzień był radosny, zadbał partner celebrytki, Wojciech Mazolewski. Muzyk sprezentował ukochanej wielki bukiet czerwonych róż. Były świeczki, tort, a nawet toast.

Czy Maja Sablewska wygląda na swoje 40 lat? Oczywiście nie! A czy przypomina jeszcze siebie z początku kariery? Oceńcie sami!