Miłość w czasach zarazy: 5 par, których miłość rozczula nas w czasie pandemii!

2020-04-04 23:56 nk
Ben Affleck i Ana De Armas; Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Choć na świecie szaleje pandemia koronawirusa, niektórzy zdają się w ogóle nią nie przejmować. I nie chodzi wcale o nieprzestrzeganie kwarantanny domowej! Przeciwnie - te pary nie przejmują się koniecznością siedzenia w domu sam na sam, bo... bardzo odpowiada im czas spędzany tylko we dwoje! Aż miło patrzy się na te związki!

Czas pandemii koronawirusa to wyjątkowo trudny okres w we współczesnych nam czasach. Dla wielu ludzi na świecie konieczność zamknięcia się w domu na wiele tygodni jest trudnym i męczącym doświadczeniem. Są jednak ludzie, którym domowa kwarantanna w ogóle nie przeszkadza. Przeciwnie - siedzenie w czterech ścianach z ukochaną osobą wręcz poprawia im nastrój!

Oto 5 naszych ulubionych par pandemii koronawirusa!

Małgorzata i Radosław Majdanowie

Para oczekuje narodzin pierwszego wspólnego dziecka i chętnie dzieli się z fanami tym radosnym (a jednak i pełnym niepokoju z uwagi na pandemię) czasem. Zakochani, wraz z dwoma synami Małgosi z pierwszego małżeństwa, ukryli się na bezludziu, gdzie mogą cieszyć się ciszą i największym spokojem, jaki można w obecnej sytuacji osiągnąć. Pięknie patrzy się też, jak Radek Majdan wspiera ukochaną w okresie ciąży!

Hailey i Justin Bieberowie

Piosenkarz i modelka czują się ponoć, jakby właśnie przeżywali drugi miesiąc miodowy! Małżonkowie spędzają kwarantannę w jego ojczystej Kanadzie, gdzie czas upływa im na wygłupach, oglądaniu filmach i czułościach! Jus robi też żonie mnóstwo zdjęć!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Our fav @billieeilish Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Ben Affleck i Ana De Armas

To bardzo świeża sprawa, a jednak aktorska para już odważyła się zamknąć razem w jednym domu na okres kwatarantanny. Wychodzą z niego tylko po to, by wyprowadzić na spacer swoje psy. A wtedy wyglądają, jak zakochani nastolatkowie!

I jak tu się nie rozczulić?

>> #zostańwdomu a my zadbamy o muzykę! WŁĄCZ TERAZ i słuchaj najlepszych hitów!

Miley Cyrus i Cody Simpson

Ta para jakoś szczególnie mocno nie afiszuje się ze swoimi uczuciami w sieci. Ostatnio jednak Miley i Cody obchodzili swoją pierwszą półrocznicę, a to było wydarzenie warte odnotowania!

Miley Cyrus
Autor: Instagram.com/codysimpson

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Ci zakochani także nie tracą dobrego humoru! Siedzą razem w domu z dzieciakami i wymyślają kolejne zabawy oraz atrakcje - zarówno dla potomstwa, jak i dla siebie samych! No dobra, może ostatnio zdarzyło im się złamać reguły kwarantanny...

... ale w końcu dla obojga aktywność fizyczna jest bardzo ważnym aspektem życia!

Przez większość czasu J.Lo i A-Rod są jednak grzeczni i spędzają czas na zacieśnianiu więzi jako rodzina!

Posłuchaj dlaczego mycie włosów to także profilaktyka koronawirusa. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami
NAJNOWSZE