Maja Bohosiewicz szuka hotelu na weekendowy wypad z mężem. "Tzn. na wyjazd służbowy"

2021-04-08 9:16 kp
Maja Bohosiewicz
Autor: WBF

Polskie gwiazdy od wielu tygodni uciekają przed pandemicznymi obostrzeniami i zimną aurą na tropikalne wyspy, takie jak Zanzibar czy Dominikana. Również Maja Bohosiewicz ma za sobą tej zimy długi pobyt w ciepłych krajach. Teraz znów zatęskniła za odrobiną odpoczynku i pyta fanów, gdzie może wybrać się na urlop w Polsce.

Zamknięte po raz kolejny z powodu rozwijającej się pandemii hotele to z całą pewnością nie to, o czym marzą zamknięci od roku we własnych domach Polacy. Wszyscy tęsknimy za swobodą, odrobiną rozrywki i luksusami, jednak tylko nieliczni mają tyle odwagi i funduszy, by wybrać się w trakcie pandemii na wakacje do ciepłych krajów. Wśród nich znajdują się gwiazdy, które od tygodni zarzucają nas na swoich Instagramach zdjęciami z rajskich wypadów.

Maja Bohosiewicz chwaliła się swoim fanom zdjęciami z wakacji na Wyspach Kanaryjskich jeszcze w listopadzie i przez wiele kolejnych tygodni mogliśmy oglądać jej fotki z rodzinnych wypraw. Teraz gwiazda zamarzyła o randce z mężem gdzieś w Polsce. Jak to jednak zrobić wobec zamkniętych hoteli?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.04.2021

Maja Bohosiewicz prosi o pomoc

Aaaaa!!! Hotel na randkę w Polsce poszukiwany! Tzn. na wyjazd służbowy! Bo to ze wspólnikiem spółki jawnej jadę. Musimy szybko omówić plan naprawczy i wdrożyć do do życia w ten piątek! 🙌🏻🙌🏻 koleżanki z branży - jakieś rekomendacje? Ktoś coś wie? 🕌🕌🕌🕌 #randka #wyjazdsłużbowy

- napisała aktorka na swoim Instagramie.

Jej znajomi i fani pospieszyli z rekomendacjami. Choć bowiem zwykłe hotele pozostają zamknięte, goście mogą odwiedzać te, które prowadzą działalność uzdrowiskową, medyczną czy leczniczo-rehabilitacyjną. Komentujący polecają więc z przymrużeniem oka, by randkę połączyć z leczeniem... czegokolwiek ;)

Oczywiście z jednej strony jest to pomysł na wyjazd, jednak z drugiej nie można zapominać o tym, że mamy pandemię, a przy takiej ilości zarażeń każdy kontakt z innymi może być niebezpieczny. Myślicie, że Maja Bohosiewicz skorzysta z pomysłów fanów?

NAJNOWSZE