Magdalena Ogórek

i

Autor: AKPA Magdalena Ogórek wyeksponowała piękne nogi

Magdalena Ogórek przechadza się po Warszawie z torebką Diora. Wyeksponowała długie nogi

2022-06-29 15:33

Magdalena Ogórek pojawiła się w Centrum Warszawy. Przechadzała się ulicami miasta z drogą torebką znanego projektanta i kubkiem gorącego napoju z pobliskiej kawiarni. Uwagę zwróciła jej wyszukana stylizacja i nienaganna sylwetka.

Magdalena Ogórek niedawno dała o sobie znać opinii publicznej bardzo kontrowersyjną wypowiedzią na temat kosztów paliwa. Przypomnijmy, iż według dziennikarki "wysokie ceny benzyny chronią Polskę przed najazdem obcokrajowców, którzy wykupiliby nam całe paliwo". Mocna wypowiedzieć Magdaleny Ogórek zbulwersowała, a zarazem rozśmieszyła Polaków.

Magdalena Ogórek wyeksponowała nogi w czerwonej sukience

Magdalena Ogórek pojawiła się w Centrum Warszawy, aby udać się na organizowany przez TVP event, który miał odbyć się w Hotelu Europejskim. Gwiazda telewizji podjechała swoim białym BMW pod budynek, w pośpiechu kupiła kawę w pobliskiej knajpce i szybkim krokiem powędrowała się w stronę hotelu.

Magdalena Ogórek rzuciła się w oczy czujnego paparazzo, a zdjęcia z jej krótkiej przechadzki ulicami miasta od razu pojawiły się w sieci. Dziennikarka pokazała się we wściekle czerwonej sukience sięgającej przed kolano, cielistych szpilkach i z luksusową torebką od Diora, która zapewne kosztowała krocie.

Magdalena Ogórek

i

Autor: AKPA Magdalena Ogórek w drodze na event
Magdalena Ogórek

i

Autor: AKPA Magdalena Ogórek z torebką Diora
Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!