Magdalena Narożna jak Sandra Kubicka! Zrobiła sobie identyczną fryzurę

2022-01-28 17:20 es
Magda Narożna
Autor: WBF

Magdalena Narożna wróciła do Polski z wypadu do Francji. Paryż zainspirował ją do odświeżenia wizerunku. Postawiła na bardzo oryginalną fryzurę, którą niedawno zrobiła sobie Sandra Kubicka. Magdalena Narożna ma warkoczyki!

W 2012 roku Magda Narożna wraz z ówczesnym mężem Dawidem Narożnym i Danielem Wilczewskim założyła zespół disco polo Piękni i Młodzi. Początkowo grali jedynie na weselach, ale szybko zyskali popularność. Ich nagrania stały się hitem na YouTube, a Piękni i Młodzi trafili do Must Be The Music. Z czasem Magda Narożna, Dawid Narożny i Daniel Wilczewski stali się gwiazdami.

Jak na wokalistkę przystało, Magda Narożna jest w stałym kontakcie z fanami. Za pośrednictwem Instagrama pokazała im nową fryzurę.

ESKA XD #041 - MORSOWANIE, PRIME MMA, UNCHARTED, ACRAZE

Magda Narożna zmieniła fryzurę

Zdaje się, że Magda Narożna zainspirowała się Sandrą Kubicką. Ta z kolei podpatrzyła fryzurę u swojego ukochanego - Barona. Chodzi o warkoczyki!

Wokalistka zespołu Piękni i młodzi sprawiła sobie odważną metamorfozę. Przez długi czas nosiła znacznie krótsze włosy. Teraz, w długich warkoczykach Magda Narożna wygląda bardzo egzotycznie.

Do Polski wracam w zupełnie innym wydaniu :) jak się Wam podoba ? Jedno jest pewne , warto było siedzieć porę godzin by zobaczyć taki efekt końcowy

Napisała na Instagramie.

Fani nie szczędzili jej komplementów:

- Wow! Super!😍👏

- 🔥🔥 Pięknie 🔥🔥

- Bardzo piękna jesteś Madziu 😘😘😘

- Ślicznie wyglądasz🙂

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?

Zobacz też:

NAJNOWSZE