Blanka Lipińska skończyła scenariusz filmu. Chodzi o jej związek z Baronem!

2022-01-27 17:20 es
Blanka Lipińska
Autor: wbf

Minęło już trochę czasu, odkąd Blanka Lipińska ogłosiła, że zaczyna pracę nad kolejnym filmem. I oto jest! Celebrytka pochwaliła się fanom, że skończyła prace nad scenariuszem, który opowie historię związku pisarki i gitarzysty. Blanka Lipińska potwierdza, że inspiruje się własnym życiem, więc chodzi o jej relację z Baronem!

Blanka Lipińska zyskała sławę za sprawą książki 365 dni. Szybko okazało się, że erotyk cieszy się w Polsce wielką popularnością. Autorka kuła żelazo, póki gorące i wydała jeszcze kolejne części - Ten dzień i Kolejne 365 dni.

Na fali popularności nakręcono adaptację pierwszej części. Film 365 dni okazał się hitem Netflixa i błyskawicznie zebrał olbrzymią widownię.

To sprawiło, że Blanka Lipińska zapragnęła nagrać kolejny film. Zapowiedziała, że tym razem opowie o miłości pisarki i gitarzysty... Scenariusz już jest!

WOŚP - ESKA licytacja G20

Blanka Lipińska skończyła scenariusz o jej związku z Baronem

Celebrytka pozostaje w stałym kontakcie z obserwatorami. Podczas ostatniej sesji Q&A zapytali ją o kolejne kroki zawodowe. Blanka Lipińska zdradziła, że skończyła pracę nad kolejnym scenariuszem.

Skończyłam w samolocie, lecąc tu. Myślę, że jest duża szansa, że w tym roku wejdziemy na plan, żebyście mogli delektować się ostrą historią gitarzysty i pisarki.

Fani, którzy śledzą jej życie prywatne, szybko zdemaskowali o kim mowa. Gitarzystą, z którym spotykała się pisarka, jest przecież Baron! Choć nie wprost, Blanka Lipińska potwierdziła, że chodzi właśnie o niego.

Jak już mówiłam, inspirację czerpię ze swojego życia.

Czekacie na nowy film Blanki Lipińskiej?

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?
NAJNOWSZE