Magda Narożna przeszła metamorfozę. Po jej rockowym stylu nie ma śladu

2022-07-04 10:34 Joanna Dembek
Magdalena Narożna
Autor: AKPA Magdalena Narożna zrezygnowała z rockowego stylu

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi postawiła na zmianę wizerunku. Magdalena bardzo zaskoczyła swoich fanów, a po jej dawnym, rockowym stylu nie ma już śladu. W stonowanej odsłonie jest nie do poznania.

Magdalena Narożna dawno nie eksperymentowała z wizerunkiem, Od 2014 roku, po debiucie w Must Be The Music kojarzyliśmy ją z drapieżnego stylu - krótkie blond włosy ułożone w irokeza, ćwieki, rockowe stylizacje.

Magdalena Narożna zmieniła się nie do poznania. Fani są zachwyceni

Wokalistka disco polowego bandu - Piękni i Młodzi - od wielu lat podbija listy przebojów i serca fanów, którzy tłumnie przychodzą na ich koncerty. Niegdyś, na scenie można było ją zobaczyć w kusych spódniczkach lub sukienkach, mocnym makijażu i rockowej fryzurze. Nie wszyscy byli fanami takiego image'u, określając go za zbyt przaśny. Po tym stylu nie ma jednak ani śladu. Na scenie można ja obecnie zobaczyć w długich blond włosach, często upiętych w wysoki kucyk oraz kolorowych lub eleganckich stylizacjach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dorota Gardias w spektakularnej metamorfozie! Fani zachwyceni. "Jak licealistka"

33-latka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a na Instagramie obserwuje ją 180 tysięcy użytkowników. Ostatnio Magdalenie udało się mocno zaskoczyć fanów, którzy są pod ogromnym wrażeniem zmian, na które się zdecydowała. Kwieciste suknie, urocze falbany, dziewczęce kroje, włosy upięte w warkocz, kucyk lub luźno puszczone na wiatr na pewno odmieniły jej dotychczasowy image.

Pięknie i naturalnie! Delikatny makijaż, idealne włosy! To Ci najbardziej psuje! - czytamy w komentarzach.

Ja nie mogę jaka przemiana super - napisał fan.

Magdalena Narożna ma za sobą nieudane małżeństwo z Dawidem Narożnym, który również był członkiem zespołu Piękni i Młodzi. Para ma 11-letnią córkę. Rozstali się w 2019 roku, a jakiś czas temu Magdalena Narożna odnalazła szczęście u boku Krzysztofa Romaniuka, z którym zna się od czasów szkoły podstawowej. Zakochani zdecydowali się na zaręczyny, które odbyły się w Rzymie, jednak na razie nic nie wiadomo o planach związanych ze ślubem.

Te gwiazdy POMNIEJSZYŁY sobie BIUST [Doda, Krupa, Woźniak-Starak] | ESKA XD - Hotplota #52
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE