Magda Gessler

i

Autor: AKPA Magda Gessler wypowiedziała się na temat związku dwóch mężczyzn

Afera

Magda Gessler zszokowała opinią na temat orientacji seksualnej. "Co ona wygaduje?"

2023-07-10 9:15

Magda Gessler podpadła internautom, gdy wygłosiła swoje zdanie na temat związku dwóch mężczyzn. Jej mocna opinia wywołała burzę w sieci, a jej wypowiedź komentują osoby wspierające LGBT+.

Magda Gessler uchodzi za osobę o szerokich horyzontach, światową, otwartą na różnorodność i niezwykle bystrą, dlatego jej pogląd na temat związków męsko-męskich zadziwił opinię publiczną. Spłynęła na nią ogromna fala krytyki!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler upokorzona w Kuchennych rewolucjach. Nikt wcześniej się na to nie odważył!

Natalia Przybysz: bez siostry chyba bym zwariowała / Mellina #13 Eska Rock

Magda Gessler uważa, że mężczyźni wiążą się innymi mężczyznami ze strachu przed kobietami...

W dniach 16-18 czerwca 2023 odbyła się w Łodzi IX edycji Festiwalu See Bloggers. Na wydarzeniu nie zabrakło największych gwiazd show-biznesu, a także przedstawicieli mediów, którzy mieli świetną okazję, aby porozmawiać z celebrytami.

Dziennikarz "Pomponika" Damian Glinka postanowił zapytać Magdę Gessler o różnice w traktowaniu w Polsce kobiet i mężczyzn. Restauratorka odważnie oceniła nasze społeczeństwo określeniem "kołtuńskie" i rozwinęła myśl mówiąc, że mężczyznom w naszym kraju wolno więcej niż kobietom. Idąc tym tropem wyjaśniła również, dlaczego jej zdaniem mężczyźni wolą wiązać się z innymi mężczyznami. I tutaj pogrążyła się na dobre.

Teraz więcej mężczyzn wybiera opcje męsko-męską przez to, że się boją kobiet. Dlatego kobiety czują się bardzo samotne i osaczają mężczyzn i nie potrafią absolutnie być kobiece. Są tak zniecierpliwione, że zapomniały o sztuce uwodzenia, o słodkiej kobiecej sensualności - wyznała Gessler.

Po publikacji wywiadu, internauci natychmiast postanowili skomentować kontrowersyjną wypowiedź restauratorki - Ale odklejka - czytamy w sieci - Lubię Magdę, ale co ona wygaduje - pisze internauta. Głos zabrał również aktywista LGBT+ Bart Staniszewski, który określił taką opinię za niedorzeczną i szkodliwą dla społeczeństwa.

Magda Gessler palnęła babola i promuje niebezpieczne bzdury. Nie boję się kobiet, uwielbiam je i od zawsze wiedziałem, że jestem gejem - powiedział aktywista - Mówienie, że orientacja seksualna zależy od humoru lub tego, czy kogoś lubimy, jest absurdem. Z orientacją się rodzimy. Może pani Gessler powinna zostać przy recenzowaniu kotleta, zamiast promować szkodliwie stereotypy? Boję się, że pani Magda mogła przedawkować bigos. To jakby mówić, że Magda Gessler jest hetero, bo boi się fast foodów - dodał.

Jesteśmy ciekawi, czy Magda Gessler odniesie się do tych słów.

Listen on Spreaker.