Magda Gessler w koszulce z wulgarnym napisem o koronawirusie! Jak wygląda gwiazda? [FOTO]

2020-08-09 20:00 RD
Magda Gessler w 2020 roku
Autor: WBF Magda Gessler w 2020 roku

Magda Gessler słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, ale także kolorowych strojów. Jedno z najnowszych zdjęć pokazuje restauratorkę z koszulce z wulgarnym napisem o koronawirusie! O co chodzi? Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych gwiazd telewizyjnych w Polsce. Sukces i popularność zawdzięcza ona przede wszystkim szczerości i poczuciu humoru. Magda Gessler jest turbo popularna w mediach społecznościowych, gdzie obserwują ją setki tysięcy osób. Restauratorka jednak swoją popularność często wykorzystuje też w słusznym. Niejednokrotnie na swoich profilach w mediach społecznościowych, a także w wywiadach zwracała uwagę na bardzo ważne społecznie tematy. Ostatnio często zwraca uwagę obserwującym na to, by ze względu na koronawirusa pamiętali o zachowaniu szczególnej ostrożności w przestrzeniach publicznej.

Ostatnio jednak – również w tym samym temacie – gwiazda postanowiła nieco przymrużyć oko. Na jej profilu zamieszczone zostało zdjęcie, na którym widać Magdę Gessler w koszulce z napisem „FUCK THE VIRUS”.

..., mozna i tak protestować przeciwko... koszmarowi który nas zaatakował ...#covid19 #mg

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE