Ariana Grande i Dalton Gomez to idealnie dobrana para! "Jest inny, niż jej byli faceci"!

2020-08-09 10:57 nk
Ariana Grande w drodze do studia w Los Angeles
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Ariana Grande i Dalton Gomez są razem od kilku miesięcy i wygląda na to, że naprawdę mają szansę stworzyć stały związek na lata! Co takiego ma w sobie nowy chłopak Ariany Grande? Wygląda na to, że przyjaciele piosenkarki też już odkryli jego największe zalety!

Ariana Grande i Dalton Gomez to nowa hot para show biznesu. Para spędziła razem kwarantannę, związaną z pandemią koronawirusa, więc miała sporo czasu na dokładne poznanie się. Zakochani zadebiutowali wspólnie w teledysku Stuck With U.

Relacja staje się coraz poważniejsza. Ari przedstawiła już nawet Daltona rodzinie...

Ariana Grande: Dalton Gomez to TEN JEDYNY?

Wygląda na to, że 27-letnia Ariana Grande w końcu znalazła faceta swoich marzeń. Jak donoszą znajomi pięknej piosenkarki, Dalton Gomez wie, jak zadbać o ukochaną.

Przyjaciele Ariany mogą stwierdzić, jaka ona jest szczęśliwa z Daltonem, a on jest zupełnie inny, niż faceci, z którymi ona spotykała się w przeszłości. Ona wnosi taką pozytywną energię w jej życie, a ona nie może przestać się uśmiechać, kiedy jest z nim.

- mówi anonimowy informator, cytowany przez serwis HollywoodLife.com.

Jednym z powodów, dla których ta relacja się udaje, jest ponoć fakt, że nowy chłopak Ariany Grande jest wobec niej bezinteresowny, a to rzadko się zdarza w związkach mega gwiazd...

To widać, że jemu nie zależy na jej sławie czy jej pieniądzach, on jest taką szczerą osobą i widzi ją taką, jaka jest naprawdę. Ona jest taka szczęśliwa z Daltonem, a razem są absolutnie uroczy.

- dodaje cytowane źródło.

Życzycie im szczęścia?

NAJNOWSZE