Magda Gessler na weselu

i

Autor: WBF; Instagram.com/magdagessler_official (screen) Magda Gessler tańczy na weselu syna

Magda Gessler tańczy na weselu syna. Prawdziwa królowa parkietu

2022-06-27 15:59

Magda Gessler świetnie bawiła się na przycięciu weselnym swojego syna. Tadeusz Müller ma już obrączkę na palcu i z okazji ślubu zorganizował spektakularną imprezę. Relacją z wesela na Instagramie chwaliła się jego znana matka. Zamieściła także nagranie, na którym widać, jak dawała czadu na parkiecie!

Magda Gessler może być spokojna. Jej syn postanowił już założyć rodzinę i właśnie odbył się jego ślub. Tadeusz Müller ożenił się z Jagodą Małgorzatą Downar. Po wpisach na Instagramie gwiazdy można wywnioskować, że Gessler jest zadowolona z wybranki ukochanego syna. - Jeden z najszczęśliwszych dni mojego życia… @jagoda.malgorzata witaj w rodzinie. Masz nową mamę, a ja cudowną nową córkę. Uwielbiam Was, szczęścia i poznawania siebie każdego dnia! Kochajcie się! - czytamy na jej profilu. Magda zamieściła również nagranie z wesela, na którym możemy zobaczyć, że na weselu swojego potomka bawiła się znakomicie!

ZOBACZ TAKŻE: Lody Magdy Gessler - ile kosztuje porcja? Cena powala! Klienci nie mogą uwierzyć

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Magda Gessler na weselu syna

Na zamieszczonym przez Magdę Gessler nagraniu widzimy, jak tańczy na weselu swojego ukochanego syna. Szło jej naprawdę dobrze! Na filmie można zobaczyć także świetnie bawiącą się Larę Gessler. Nagranie z przyjęcia zamieszczamy niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler pozwała internetową hejterkę! "Mam dość! Walczmy ze złem"

Magda Gessler - ile ma dzieci?

Ile dzieci ma Magda Gessler? To pytanie może zadawać sobie część internautów. Najbardziej znanym dzieckiem słynnej restauratorki jest córka Lara Gessler. Jej synem jest wspomniany w tym artykule Tadeusz Müller. To jedyne dzieci gwiazdy Kuchennych rewolucji.