Lara Gessler jak Magda Gessler. W Dniu Mamy skopiowała jej styl sprzed lat!

2021-05-26 8:08 kp
Lara Gessler
Autor: WBF

26 maja swoje święto obchodzą wszystkie mamy. A gwiazdy tradycyjnie już z okazji Dnia Matki dzielą się w sieci swoimi zdjęciami z dzieciństwa i dodają posty poświęcone swoim mamom. Lara Gessler postanowiła tego dnia zwrócić uwagę na niezwykły styl Magdy Gessler, z którego sama dziś czerpie garściami. Zobaczcie zresztą sami!

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych postaci polskiego showbiznesu - dosłownie i w przenośni! Restauratorka od lat zachwyca fanów swoją energią, bogatym słownictwem, polotem i artystycznym wykształceniem, które zaskakująco świetnie sprawdzają się w kuchni. Tak, jak Magda Gessler żyje, tak i wygląda - na co dzień uwielbia kolorowe, oryginalne stylizacje, dzięki którym trudno nie zauważyć jej nawet w największym tłumie.

Karierę mamy od lat obserwuje Lara Gessler. 32-letnia dziś gwiazda poszła w ślady matki i również została specjalistką od kuchni i dobrego gotowania. Wiele czasu zajęło jej jednak, zanim dorównała jej stylowi - wystarczy przypomnieć, jak skromnie wyglądała na początku kariery.

Lara Gessler i Magda Gessler w 2010 roku
Autor: WBF

Dziś jednak Lara Gessler to już dojrzała, świadoma swoich atutów kobieta, która garściami czerpie z szalonego stylu swojej mamy. I osobiście postanowiła o tym przypomnieć w Dniu Matki.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Lara Gessler jak Magda Gessler

Z okazji Dnia Mamy Lara Gessler zamieściła na Instagramie wpis poświęcony jej matce, Magdzie Gessler. Młoda restauratorka przyznała, że mama jest dla niej dużą inspiracją i na zawsze pozostanie dla niej sporym wzorem. Lara pokazała dwa zdjęcia - jedno swojej mamy z lat 90., a drugie swoje w stylizacji upodabniającej ją do Magdy.

🌸🤌🏼💃🏼Mamy, to nasze pierwsze modowe inspiracje☺️Moja odkąd pamiętam była bardzo wyraźna, kolorowa i miała zdecydowanie bardzo barokowy styl💁🏼‍♀️😂 Mimo, że mój jest dużo prostszy i bardziej banalny, to i tak Mama pozostanie dla mnie ikoną i wiem, że miała ogromny wpływ na mój gust i poczucie estetyki🙌🏼🥰💋 A do jej stylowej z lat 90-tych mam szczególny sentyment, dlatego dziś specjalnie na Dzień Mamy, taki mały tribute w stylu Mody na Sukces😂😘🥸

- napisała.

Widzicie podobieństwo?

Nie można zapomnieć o tym, że tegoroczny Dzień Matki jest dla Lary Gessler absolutnie wyjątkowy. Wszystko dlatego, że gwiazda sama po raz pierwszy świętuje go jako mama. W październiku ubiegłego roku na świat przyszła jej córka Nena, która jest oczkiem w głowie zarówno dla niej, jak i dla jej słynnej babci.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE