Ciężarna Magda Gessler w sukni ślubnej! Gwiazda pokazała swoje archiwalne zdjęcie!

2021-05-15 14:33 RD
Magda Gessler
Autor: wbf

Magda Gessler jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. I tak ostatnio najpopularniejsza w Polsce restauratorka postanowiła powspominać razem ze swoimi fanami. Magda zamieściła archiwalne zdjęcie, na którym jest w sukni ślubnej. Gessler była wtedy w ciąży z Tadeuszem… Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych restauratorów w Polsce. Rozpoznawalność dał jej bez wątpienia angaż w programie “Kuchenne rewolucje”, w którym Magda jeździ po całym kraju i pomaga stanąć na nogi restauracjom, które nie były zbyt dobrze zarządzane. Show na antenie telewizji TVN emitowane jest już od jedenastu lat i cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Widać to między innymi w mediach społecznościowych, gdzie popularną restauratorkę śledzą miliony internautów.

Nic więc dziwnego, że Magda postanowiła wydać swoją autobiografię. 

Fascynująca opowieść o życiu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek. Szczera i dotychczas nieznana historia, z której dowiadujemy się, jak długą i krętą drogę musiała przejść bohaterka, aby być tu, gdzie jest obecnie. Autorzy zabierają czytelnika w niezwykle emocjonalną podróż, w której szczęście miesza się z samotnością, zaufanie i wiara z naiwnością, a los bywa równie łaskawy, co okrutny. Opowieść o niezwykłej sile, wierze we własne możliwości i ciekawości świata, która pozwala sięgać po marzenia

czytamy w opisie wydawnictwa. 

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Tymczasem Magda Gessler w swoich mediach społecznościowych opublikowała archiwalne zdjęcie, na którym widać ją w sukni ślubnej. Restauratorka była wtedy w ciąży z Tadeuszem. 

NAJNOWSZE