Magda Gessler skończyła 67 lat! Jak zmieniła się gwiazda w ostatnich latach? [ZDJĘCIA]

2020-07-12 8:00 RD

To niekwestionowana królowa polskiej gastronomii. Z jej zdaniem liczy się naprawdę spora grupa kucharzy. Magda Gessler, bo o niej mowa, skończyła niedawno 67 lat. Jak gwiazda zmieniała się w ostatnich latach? Wygrzebaliśmy archiwalne zdjęcia! Zobaczcie je na Hotplota.pl.

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Zawdzięcza to swoją szczerością, ale też poczuciem humoru i dystansem do siebie. Swoją karierę telewizyjną rozpoczęła od prowadzenia programu „Kuchenne rewolucje”. Jego pierwszy sezon na antenie telewizji TVN wyemitowany został w marcu 2010 roku. Format, w którym gwiazda pomaga restauratorom przyjął się tak bardzo, że program emitowany jest na antenie telewizji TVN do dzisiaj. Wcześniej Gessler wydała trzy książki kucharskie. Po sukcesie KR przyszedł czas na inne wyzwania. Gessler można było zobaczyć w programach na antenach stacji Food Network, a także TVN Style. Od 2012 roku jest też jurorką polskiej edycji programu MasterChef.

Niedawno, bo 10 lipca Magda Gessler obchodziła swoje 67. urodziny. Nie ma co ukrywać, że jest to piękny wiek. Z tej okazji jej córka, Lara Gessler zamieściła w sieci zdjęcie, na którym widać Magdę Gessler zanim była popularna.

A jak gwiazda zmieniała się od początku swojej kariery w mediach? Odkopaliśmy archiwalne zdjęcia, które już teraz możecie zobaczyć na Hotplota.pl.

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE