Magda Gessler

i

Autor: Robert Stachnik/x-news

Magda Gessler SCHUDŁA 10 kg! Jaka była jej dieta?

2021-12-16 13:05

Magda Gessler przeszła prawdziwą metamorfozę. Znana restauratorka w ostatnim czasie schudła aż 10 kilogramów. Jak jej się to udało? Jaką dietę stosowała? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych restauratorek w Polsce. Niedawno w mediach społecznościowych pokazała się w nowej odsłonie. Wiele osób podejrzewało, że Gessler poddała się jakimś zabiegom upiększającym albo operacji plastycznej. 

Gwiazda telewizji TVN stanowczo zareagowała i wyznała, że nie przechodziła żadnych zabiegów upiększających. 

Pogadane z Sarą James

W rozmowie z dziennikarzami Super Expressu opowiedziała o swojej diecie. 

powiedziała Gessler. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie zazwyczaj zarzucają mi, że powiększyłam usta. Tym razem wyjątkowo poszło o niestarannie zrobiony makijaż. Miałam konturówkę nałożoną perfekcyjnie, ale zjadłam szminkę, jedząc przystawki. Kim jestem?

Nigdy nie odchudzam się rygorystycznie. Nakazy i zakazy nie działają dobrze. Najważniejszy jest spokój, zaufanie sobie i zachowanie równowagi. Ja po prostu jem dużo warzyw, pomidory, pieczone ziemniaki, ryby. Ale chyba mój sposób na dietę cud to intensywna praca! Ciągle jestem w biegu, ale jednocześnie staram się nie zapominać o regularności w jedzeniu. Z tym że jem mniejsze porcje. To żadne odkrycie, ale działa