Zendaya i Tom Holland

i

Autor: Invision/Invision/East News

Tom Holland zawiesza karierę? Chce zostać ojcem. Co na to Zendaya?

2021-12-16 12:26

Szokująca zapowiedź gwiazdy filmów o Spidermanie! Tom Holland chce zawiesić karierę i skupić się na... założeniu rodziny! Aktor wyjawił swoje plany tuż po premierze najnowszego filmu. Przypomnijmy - niedawno Tom Holland przyznał się oficjalnie do związku z Zendayą!

Tom Holland chce zostać ojcem i z tego powodu zamierza przerwać karierę! Gwiazdor filmowej serii Spider-Man zaskoczył dziennikarzy i fanów niespodziewaną deklaracją krótko po premierze swojego najnowszego filmu.

Ostatnie 6 lat spędziłem skupiając się na swojej karierze. Chcę zrobić przerwę i skupić się na założeniu rodziny i wymyśleniu, co chcę robić poza tym (filmowym) światem

- powiedział Tom Holland.

>> ZOBACZ TEŻ: Tom Holland chce zawiesić karierę? Zendaya reaguje!

Tom Holland o miłości do dzieci

Brytyjski aktor niedawno oficjalnie potwierdził związek z koleżanką z planu, Zendayą. Wspólne zdjęcia Toma i jego partnerki na ściankach i czerwonych dywanach od kilku miesięcy rozgrzewają fanów, czyniąc z nich jedną z najgorętszych par Hollywood. Tymczasem Tom Holland ma już trochę dość zamieszania wokół swojej osoby i chce sprawdzić się w zupełnie nowej życiowej roli.

Kocham dzieci. Nie mogę się doczekać, aż zostanę tatą. Wiem, że nim będę, ale się niecierpliwię

- wyznał aktor dodając, że kiedy gości na różnych imprezach rodzinnych, jak na przykład wesele, zawsze kończy bawiąc się z dzieciakami.

Sonda
Kibicujesz tej parze?
ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE