Lewandowski, Szczęsny czy Krychowiak? Gra średnia, ale fryzury - nienaganne!

2021-06-19 9:00 kp

Choć po przegranej polskich piłkarzy w meczu ze Słowacją na EURO 2020 niewielu fanów wierzy w ich szanse na wyjście z grupy, sami sportowcy wciąż zapewniają, że w sobotni wieczór dadzą z siebie wszystko. Złośliwi fani zauważają jednak, że podczas gdy ich gra jest bardzo przeciętna, zawsze idealne na boisku są... ich fryzury. Rzeczywiście? Sprawdźmy z bliska!

Już od dawna nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że najlepsi piłkarze świata to dziś nie tylko wybitni sportowcy, ale i celebryci. Profile zawodników w mediach społecznościowych obserwują miliony osób (Cristiano Ronaldo to najpopularniejsza gwiazda na Instagramie z 229 milionami obserwujących), a reklamodawcy płacą ogromne kwoty za współpracę. Fani śledzą więc nie tylko ich sportowe wyczyny, ale i życie prywatne oraz wszelkie inne projekty.

Podobnie jest z polskimi zawodnikami. Do tych najpopularniejszych należą Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak. O życiu prywatnym panów rozpisują się media plotkarskie, a oni biorą udział nie tylko w meczach, ale i sesjach zdjęciowych oraz kampaniach reklamowych. Wszystkich trzech łączy coś jeszcze - nie wyszło im w meczu Polska - Słowacja na EURO 2020, ale mieli przy tym chociaż dobre fryzury :)

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Fryzury piłkarzy na EURO 2020

Złośliwi szybko wytknęli zresztą piłkarzom, że znacznie lepiej wyglądali, niż grali. Trudno nie zauważyć, że cała trójka zadbała o wygląd - Robert Lewandowski pochwalił się misternie ułożoną do góry grzywką, Wojciech Szczęsny eleganckim zaczesaniem włosów do tyłu i spooorą ilością żelu, a Grzegorz Krychowiak swoją kitką, do której przed meczem zgolił brodę. Nieszczęśliwie dla nich złożyło się jednak, że żaden z nich nie mógł pochwalić się w meczu Polska - Słowacja dobrą grą: Szczęsny zaliczył samobója, Krychowiak czerwoną kartkę, a Lewandowski nie udowodnił, że faktycznie jest najlepszym graczem świata.

To, że zawodnicy dbają o wygląd, nie powinno jednak dziwić - w końcu Robert Lewandowski już dawno temu mówił, że przeszkadza mu "nawet jeden źle ułożony włos"...

Jak myślicie, w meczu Polska - Hiszpania polscy zawodnicy będą grali/ wyglądali lepiej? :) Zobaczcie fryzury Lewandowskiego, Szczęsnego i Krychowiaka z poprzedniego spotkania!

Sonda
Który z nich wyglądał na EURO 2020 najlepiej?
NAJNOWSZE