Maffashion i Sebastian Fabijański wezmą ślub? Gwiazda odpowiada

2022-01-25 23:00 es
Maffashion
Autor: WBF

Maffashion i Sebastian Fabijański od początku swojego związku wzbudzają spore zainteresowanie. Wydawałoby się, że są z zupełnie różnych światów. Tymczasem tworzą nie tylko bardzo dobrany duet, ale też rodzinę. Czy rodzice Bastiana zamierzają zalegalizować swój związek? Maffashion odpowiada na pytanie, które nurtuje jej fanów.

Maffashion i Sebastian Fabijański to para, która wzbudza spore emocje. Początkowo mało kto wierzył w ten związek. Ona, jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. On, aktor, który stanowczo odcina się od celebryckiego świata. To nie miało prawa się udać... A jednak!

Zakochani nie tylko pielęgnowali swój związek, ale stworzyli rodzinę. We wrześniu zeszłego roku na świecie przywitali, syna Bastiana. Po jego narodzinach Maffashion i Sebastian Fabijański wzięli się za budowę domu.

Czy następnym krokiem będzie ślub?

WOŚP - ESKA licytacja G20

Maffashion i Sebastian Fabijański wezmą ślub?

To pytanie nurtuje fanów pary od dawna. Maffashion, która jest w bliskim kontakcie z obserwatorami, nie boi się odpowiadać na tak intymne pytania. Podczas ostatniej sesji Q&A poruszyła ten temat.

Dużo pytań pojawia się o ślub. Czemu go nie chcę? Dlaczego go nie wzięliśmy? Jak ja mogę żyć bez ślubu, jak jest dziecko? Słuchajcie, nie każdy ma takie samo myślenie o pewnych sprawach. Nie dla każdego ślub jest priorytetem.

Maffashion wyjaśniła, że jej koleżanki nawet nie mając jeszcze narzeczonego, już chodziły przymierzać suknie ślubne, bo po prostu zawsze marzyły o tej sukni białej.

Ja nie mam takiej potrzeby. Może kiedyś. To nie jest tak, że nie, może kiedyś, ale to za 10, 15 lat. Jak tylko będziemy mieli na to ochotę, to sobie zorganizujemy wesele z marzeń.

Na końcu gwiazda dodała, że jej zdaniem "kiedy ludzie się kochają, jest wsparcie, bliskość, to nie potrzebują papierka, żeby to potwierdzać".

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?
NAJNOWSZE