Maffashion pokazuje prawdę o swoim brzuchu. Na bank też tak macie!

2022-01-24 20:30 es
Maffashion
Autor: WBF

Maffashion to jedna z blogerek, które doczekały się międzynarodowej sławy. Jednak poza byciem influencerką o międzynarodowej sławie, gwiazda jest również mamą. Podczas zdjęć do nowej kampanii Maffashion pokazała swoje ciało po ciąży. Zaprezentowała, jak zmienia się wygląd jej brzucha w ciągu dnia.

Julia Kuczyńska, czyli popularna Maffashion sławę zyskała dzięki rozpoczęciu prowadzenia bloga modowego, którego założyła ponad 10 lat temu. Wówczas była jedną z pierwszych osób, które zaczęły zajmować się taką działalnością. Stylizacje, które na blogu pokazywała Julia, stały się inspiracją dla wielu młodych osób, które marzyły, by być jak Kuczyńska. Dzisiaj prowadzi własną markę i na stałe związana jest z polskim show-biznesem.

Prywatnie Maffashion związała się z Sebastianem Fabijańskim. Są parą od 2019 roku, a rok później na świecie powitali synka Bastiana.

Od tamtej pory Maffashion łączy rolę mamy i influencerki. Zobaczcie, jak jej to wychodzi.

WOŚP - ESKA licytacja G20

Maffashion pokazuje prawdę o wyglądzie swojego ciała

Od dłuższego czasu Maffashion współpracuje z marką Tezenis. Związała się z nią jeszcze przed zostaniem mamą. Po ciąży, kiedy jej ciało się zmieniło, ta współpraca stała się okazją do normalizowania wyglądu matek.

Maffashion pokazuje swój brzuch bez retuszu! Przy okazji najnowszej sesji zwróciła uwagę również na to, jak jej ciało zmienia się w ciągu dnia.

7:00 Vs 13:00 💋

Napisała Maffashion pod filmem, na którym widać jej zmieniające się ciało. Zebrała mnóstwo komplementów!

- Sytuacja standardowa u każdej z nas 😏

- Tak samo piękna 🔥❤️

- chciałabym wygladac o 7:00, jak Ty o 13:00 😂🔥❤️

Czytamy.

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?
NAJNOWSZE