Wściekła Maffashion atakuje turystów. "Nie możecie sobie odmówić tej przyjemności?"

2022-01-04 9:50 AM
Maffashion
Autor: WBF

Maffashion od jakiegoś czasu chętnie komentuje bieżącą sytuację w kraju. Zabiera głos w ważnych sprawach i najczęściej robi to za pomocą social mediów. Nie boi się też atakować innych gwiazd, które głoszą niezgodne z jej poglądami teorie. Teraz zabrała głos w ważnej sprawie i zajęła się problemem, jaki co roku pojawia się w górskich miejscowościach...

Teraz Maffashion na celownik wzięła sobie turystów. Będąc z rodziną w Zakopanem, zobaczyła coś, co od dawna przyprawia mnóstwo osób o zawrót głowy. Każdego roku w sezonie, w górskich miejscowościach turyści korzystają z usług przewoźników, którzy wykorzystują czterokołowe pojazdy, do których zaprzęgane są konie.

Co roku głośno mówi się o problemie, jako o złym traktowaniu zwierząt. Konie są przemęczone, często padając z wycieńczenia. Wielokrotnie do sieci trafiały drastyczne zdjęcia czy nagrania, na których widać leżącego konia i siedzących na bryczkach turystów. Mimo skandalicznych scen, co roku pojawia się ten sam problem.

Maffashion ostro o turystach

Maffashian ostro odniosła się do całej sytuacji i załączając drastyczne zdjęcia, powiedziała i napisała co myśli o takich praktykach.

Tak sobie idziemy, na Krupówkach... Ludzie, kurde, naprawdę musicie tymi powozikami z jednym konikiem jeździć? Mijał nas właśnie taki wozik, z pięcioma osobami, nie najlżejszymi i ciągnie to taki jeden konik. Naprawdę nie możecie odmówić sobie tej przyjemności męczenia zwierząt?

- grzmiała na Insta Story.

Po czym opublikowała zdjęcia leżącego konia i podpis:

Ludzie, to nie jest fajne, serio. A jak możecie użyć więcej wyobraźni w kwestii ilości osób na jednego takiego konia, to użyjcie jej - wskazane. Co do niektórych właścicieli tych zwierząt, wręcz nie mam słów. Nie ma żadnego limitu kilogramów i czasu pracy przypadającego na jednego konia? O warunkach, w jakich tyrają te konie, krążą już legendy. Wstyd.

- pisała.

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39
NAJNOWSZE